Reklama
placeholder
News

Timothee Chalamet i Kylie Jenner przyłapani na koncercie Beyonce. Już się nie ukrywają?

Timothee Chalamet i Kylie Jenner przyłapani na koncercie Beyonce. Już się nie ukrywają?

fot. Instagram: @tchalamet / @kyliecosmetics

Reklama
Reklama
placeholder

Timothee Chalamet i Kylie Jenner po raz kolejny zostali przyłapani w swoim towarzystwie. Tym razem aktor i celebrytka wybrali się na koncert Beyonce. 

Kylie Jenner i Timothée Chalamet przyłapani przez paparazzi. Podsycają plotki o romansie [ZDJĘCIA] >>

Timothee Chalamet i Kylie Jenner na koncercie Beyonce [ZDJĘCIA]

O romansie pomiędzy Timotheem Chalametem i Kylie Jenner zrobiło się głośno na początku kwietnia 2023 roku. Aktor i celebrytka zostali wówczas przyłapani przez paparazzi na terenie domu Chalameta. Jakiś czas później znów widziano ich razem, tym razem na rodzinnym spotkaniu w lokalu Tito’s Tacos w Santa Monica. Timothee i Kylie byli widziani w towarzystwie swoich sióstr - Pauline Chalamet i Kendall Jenner. Poza tym w mediach społecznościowych pojawiły się nawet domysły, że były partner Kylie Jenner, Travis Scott, zdissował Timotheego Chalameta w swojej piosence pod tytułem Meltdown, nawiązując do jego roli Willy'ego Wonki, którego gra w filmie Wonka.

Travis Scott dissuje Timotheego Chalameta w kawałku Meltdown? Poszło o Kylie Jenner? >>

Wygląda na to, że to nie koniec znajomości Timotheego Chalameta i Kylie Jenner. Na początku września 2023 roku znów zostali przyłapani w swoim towarzystwie, tym razem na jednym z koncertów Beyonce w ramach jej trasy koncertowej Renaissance World Tour. Ze zdjęć udostępnionych w sieci wynika, że Chalamet i Jenner świetnie czują się w swoim towarzystwie i nie ukrywają, że są sobie bliscy. 

Zdjęcia Timotheego Chalameta i Kylie Jenner z koncertu Beyonce możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama