News

Prezenty na Święta czekają na Mustache Yard Sale! [LISTA WYSTAWCÓW]

Prezenty na Święta czekają na Mustache Yard Sale! [LISTA WYSTAWCÓW]

fot. instagram.com/mustachewarsaw


Wielkimi krokami nadchodzi kolejna, 34. już edycja jednych z największych w kraju targów mody i designu - Mustache Yard Sale. 300 wystawców, tysiące pomysłów na oryginalne prezenty i jak zwykle niepotarzalna, świąteczna atmosfera – to wszystko w Pałacu Kultury i Nauki już 14 i 15 grudnia! 

Grudniowa edycja Mustache Yard Sale odbędzie się pod hasłem Festiwal Prezentów. To alternatywna wobec galerii handlowych propozycja dla wszystkich, którzy poszukują oryginalnych, świątecznych upominków, interesują się modą i zrównoważonym podejściem do produkcji albo po prostu, chcą poczuć bajkowy, bożonarodzeniowy klimat  – mówi Dagmara Czernicka, odpowiedzialna za organizację wydarzenia.

Wśród wystawców tradycyjnie pojawią się najciekawsi polscy twórcy ubrań i akcesoriów, autorskiej biżuterii, designerskich dekoracji wnętrz, kosmetyków naturalnych, produktów dla dzieci, a także znane i lubiane koncepty gastronomiczne.

Nowością na targach będzie specjalna strefa influencerów, gdzie spotkać można będzie takie osobowości internetowe jak Ada Skon (sobota od g. 14:00), Cyber Marian (sobota od 16:00) i Matteo Brunetti (sobota od 12:00). Na najmłodszych zwiedzających czekać będzie ‘skate przedszkole’ pod patronatem marki Pogo 3012, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów spróbować będzie można swoich sił na deskorolce – mówi Marta Sawicka, prezes Mustache.

Wszystko to przy akompaniamencie największych, nie tylko świątecznych, przebojów z playlisty Meloradio, stworzonej specjalnie na tę okazję. Ważna informacja dla właścicieli psów – tego dnia wrota PKiN otwarte będą również dla wszystkich czworonogów. 

Dodatkowa atrakcja pojawi się również 14 grudnia na Placu Defilad. Tego dnia na targi zawita legendarna, czerwona ciężarówka Coca – Cola ze świętym Mikołajem na pokładzie. Każdy bedzie mógł tu stworzyć puszkę napoju ze swoim własnym zdjęciem oraz zrobić klimatyczne zdjęcia w magicznym Infinity Roomie. 

Nieodłącznym punktem w programie targów jest również afterparty. Tym razem impreza odbędzie się 14 grudnia w klubie Miłość, gdzie za deckami stanie kolektyw Yoruba, serwujący energetyczne french house’y oraz Dj Punchline, którego sety z pewnością przypadną do gustu fanom cięższego basu i rapu. 

Szczegóły i pełna lista wystawców dostępna na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na platformie Mustache.pl
 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj