News

Muzyka na Instagramie wreszcie w Polsce! Jak korzystać z popularnej funkcji?

Muzyka na Instagramie wreszcie w Polsce! Jak korzystać z popularnej funkcji?

Fot. Pixabay.com

Muzyka na Instagramie wreszcie pojawiła się w Polsce – to świetna wiadomość dla fanów aplikacji, którzy z zazdrością przyglądali się możliwości dodania do swoich stories podkładu muzycznego przez użytkowników zza granicy. Teraz ta funkcja jest dostępna również w naszym kraju.

Od 19 września polscy użytkownicy Instagrama mogą dodawać piosenki do swoich relacji wybierając je z dostępnej w serwisie bazy. Ta funkcja znana jest już od długiego czasu, ale pomimo wielu próśb dopiero teraz pojawiła się w Polsce.

TikTok: szkoły przeciwko nowemu wyzwaniu 'Devious Lick'. O co chodzi? >>

Muzyka na Instagramie – jak korzystać?

Instagram muzyka dostępna jest jako dodatek do relacji. Najpierw należy zrobić zdjęcie lub nagrać wideo, a następnie kliknąć na ikonę naklejki (tam znajdujecie opcję hasztagów, lokalizacji itp). Teraz wśród dostępnych opcji pojawiła się też Muzyka!

Po kliknięciu w odpowiedni przycisk wybieracie ulubiony utwór, który chcecie dodać do relacji. Voila! 

Pamiętajcie, że żeby korzystać z najnowszych opcji Instagrama musicie mieć zaktualizowaną aplikację. Póki co nie wszyscy użytkownicy Instagrama mają już dostępną opcję dodania muzyki, ale z pewnością zmieni się to w najbliższym czasie.

Cieszycie się z pojawienia się muzyki na Instagramie w Polsce? 
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.