Reklama
placeholder
News

Mariah Carey zdradziła jaka jest jej ulubiona świąteczna piosenka. Czy to jej własny hit?

Mariah Carey zdradziła jaka jest jej ulubiona świąteczna piosenka. Czy to jej własny hit?

fot. YouTube.com/Justin Bieber

Reklama
Reklama
placeholder

Legendarny hit Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You - powstał w 1994 roku i od tego czasu co roku słyszymy go już od listopada (października?) i przez cały czas przygotowań do świąt. 

All I Want For Christmas doczekało się kilku coverów, ale najpopularniejszym jest ten wydany w 2012 roku. Mariah Carey nagrała wtedy nową wersję hitu z Justinem Bieberem. W ten sposób All I Want For Christmas Is You po raz kolejny podbiło listy przebojów.

All I Want For Christmas znów w sądzie. Proces przeciwko Mariah Carey odnowiony >>

Samozwańcza Królowa Bożego Narodzenia przyznała w niedawnym wywiadzie, że ma obsesję na punkcie Świąt. Kiedy nadchodzi ten czas nie pozwala nikomu słuchać niczego poza świąteczną muzyką, a nawet filmy muszą być związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

Mariah Carey - ulubiona świąteczna piosenka

Piosenkarka wyznała też, która z piosenek świątecznych jest jej ulubioną - i nie, nie jest to jej hit All I Want For Christmas Is You.

Moją ulubioną piosenką bożonarodzeniową wszechczasów jest wersja The Christmas Song Nata Kinga Cole’a – to moja ulubiona. To była ulubiona piosenka mojej babci.

10-letnia córka Mariah Carey została modelką. Poznajcie Monroe Cannon >>

Mariah Carey - ulubiony świąteczny film

Zapytana o swój ulubiony świąteczny film przyznała, że jest to Elf. Jako drugi ulubiony wymieniła Cud na 34. ulicy

Carey powiedziała, że lubi też mieć pewność, że w jej domu panuje świąteczna atmosfera. Oznacza to umieszczenie w całym domu wielu choinek bożonarodzeniowych. W głównej części jej domu stanie ładna, wysoka choinka ubrana na złoto i srebrno. 

Dodała też:

Mam też mniejsze drzewko z wielobarwnymi światłami, takie jak drzewko Charliego Browna, z kilkoma ozdobami, które zrobili dla mnie moi fani i innymi podobnymi rzeczami.

All I Want For Christmas Is You ma 25 lat! Mariah Carey świętuje [VIDEO] >>

Piosenkarka powiedziała też, że na święta gotuje specjalne dania:

Gotuję włoskie jedzenie 23-ego, bo mój ojciec przed śmiercią przekazał mi przepis na linguine z sosem z białych małży. Jest bardzo dobry. Robię to i trochę inne rzeczy. Przygotowuję tradycyjny świąteczny obiad i pomagam. Nie robię wszystkiego sama, nie powiem tego, ale dodaję trochę przypraw.

Gdybyście w tym roku jeszcze nie słyszeli jej hitu, to dobry czas na posłuchanie:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama