News

Najlepsze blogi 2018 wybrane. Znasz tych twórców?

Najlepsze blogi 2018 wybrane. Znasz tych twórców?

Fot. Instagram.com

Znamy Złotą Dziesiątkę polskiej blogosfery! Kto jest najlepszy? 

Najlepsze blogi 2018: ranking

Już po raz jedenasty niejaki Jason Hunt zorganizował niekomercyjny plebiscyt na najbardziej wpływowych blogerów roku.

Ten ranking porządkuje social media, pokazuje, kto się w niej liczy i jest podpowiedzią na kogo warto zwracać uwagę przy współpracy komercyjnej. Nie jest sponsorowany i robiony pod znajomych. Nigdy nie będzie doskonały, ale zawsze był i pozostanie tworzony uczciwie, bo wiem, że cokolwiek by o nim nie mówić – wyznacza w jakimś stopniu grupę blogerów, których warto mieć na oku w nadchodzącym roku. – pisze Jason na swojej stronie internetowej.

Od 2009 roku to właśnie on analizuje wszelkie dane i wybiera Złotą, Srebrną oraz Brązową Dziesiątkę najbardziej wpływowych influencerów w Polsce. Kto znalazł się na liście?

WOŚP 2019: aukcje gwiazd. Co oddają Natalia Siwiec, Majdanowie i Biedroń? >> 

Najlepsze blogi 2018: lista

Na pierwszym miejscu w Złotej Dziesiątce znaleźli się The Family Without Borders i ich blog podróżniczy. Rodzinne konto na Instagramie śledzi aż 1840 obserwujących!

Drugie miejsce zajęła Ola Budzyńska, czyli Pani Swojego Czasu (57,3 tys. obserwatorów), a trzecie… Jessica Mercedes (932 tys.)! Dalej znalazły się Maffashion (ponad milion followersów) i Ania Makowska, czyli Doktor Ania (83 tys.).

Drugą piątkę otwierają Anna i Marcin Nowakowie, którzy prowadzą stronę gdziewyjechac.pl (12,8 tys.). Tuż za nimi znalazł się Jakub Roskosz (72,5 tys.). Ostatnia złota trójka to Mamaginekolog, czyli Nicole Sochacki-Wójcicka (356 tys.), Michał Szafrański, który podpowiada, jak oszczędzać pieniądze, (7395 tys.) i Fashionelka, czyli Eliza Wydrych (73 tys. obserwatorów).

Jak Wam się podoba takie zestawienie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z osób, które w Ciebie nie wierzą, które wyśmiewają za plecami, które minimalizują to, co robisz, krytykują, podcinają skrzydła, wbijają szpilę itp. warto sobie zrobić ... tarczę obronną. 📌 Nigdy nie byłam osobą, której da się „się wjechać na ambicję”. Jeśli czegoś nie czuję i nie chcę robić, to choćbyś nie wiem jak próbowała nie wzbudzisz we mnie żadnej iskry. Jeśli jednak ja tę iskrę czuję, a Ty mi mówisz, że się nie da, to klękajcie narody, bo wióry będą leciały!!! 📌 Do tej pory pamietam jak 3 lata temu znana, duża i lubiana blogerka skrytykowała mój sposób zarabiania na swoich produktach i na dodatek zachęcania do tego innych blogerów, bo przecież na swoich to tylko „na waciki” można mieć, a na współpracach to jest dopiero hajs!!! I ona musi ze mną pogadać i uświadomić mnie, bo ja - mała dziewczynka - raczkująca blogereczka się nie znam przecież - nie znam realiów!!! 📌 Kolega z pracy, który nazwał mnie pisareczką, gdy dowiedział się, że założyłam bloga ... Koleżanka - blogerka, która chciała mnie upokorzyć pokazując jak mało zarabiam na tych swoich produktach, a ona jest największa i najlepsza w swojej dziedzinie i zarabia kokosy ... Szefowie, którzy twierdzili, że każdy biznes, w którym dzielisz się za darmo wiedzą, upadnie ... Właścicielki portalu, które kiedyś kazały mi płacić wiele monet za mój artykuł u nich, a dzisiaj stają na rzęsach, żebym się tam znalazła ... I ten Znany i Bardzo Lubiany Pan, który na informację o tym, że jestem przedsiebiorczynią, zapytał czy dorabiam sobie tym do pensji ... 😂😂😂 Paradoksalnie wszystkie te osoby stały się moją tarczą i choć chciały mnie zatrzymać, to spowodowały, że poszłam jeszcze szybciej i jeszcze dalej. Z każdej krytyki, z każdego hejtu, niewiary, wyśmiewania, wytykania palcem i zniewagi zrób sobie taką tarczę i pokaż tym ludziom, że mogą sobie gadać, a Ty dalej będziesz robić swoje. Ich celem jest zatrzymać Ciebie, usadzić, przygwoździć i udupić. A Ty im nie dawaj tej satysfakcji. Dziękuję. Koniec. Bo znowu pojechało patosem 😂😂😂 #psc #paniswojegoczasu #pogadankiBudzyńskiej #patosToMojeDrugieImię #znudziłyMiSięPoprawneHasztagi #dawnoNieWidziałamBota #pisareczkaToJa

Post udostępniony przez Ola Budzyńska (@paniswojegoczasu)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mistletoe & wine. Xx #Christmas #Poland #Warszawa

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj