News

Ogromny hotel w Polsce. Pokoje większe niż mieszkania

Ogromny hotel w Polsce. Pokoje większe niż mieszkania

Fot. Pixabay.com

Ogromny hotel stanął w Polsce! Jego pokoje są większe niż niejedno mieszkanie. Chcielibyście przenocować w takim miejscu?

Instagram Chat: Jak działa nowa funkcja? >> 

Największy hotel w Polsce – gdzie jest?

Największy hotel w Polsce stanął w Pobierowie na Wybrzeżu Rewalskim. Budynek należy do sieci hotelów Gołębiewski. Jak duży jest ten hotel? Jego powierzchnia całkowita ma wynosić aż 180 tysięcy metrów kwadratowych!

Pamiętacie Thylane Blondeau, najpiękniejszą dziewczynkę świata? Ma już 17 lat >> 

Goście hotelu w Pobierowie będą mieli do dyspozycji 1110 pokoi. Większość z nich ma powierzchnię 60-80 metrów kwadratowych, a więc jest większa od przeciętnego mieszkania. Jak podają źródła z ponad 60% pokoi będzie można podziwiać morze, które widać już z drugiego piętra budynku.

W nowym hotelu Tadeusza Gołębiewskiego będzie mogło nocować do 3 tysięcy osób. Każda z nich będzie miała do dyspozycji m.in. własne ujęcia wody i lodowisko, które będzie działało przez cały rok w podziemiach hotelu w Pobierowie. Mówi się, że właściciele planują także budowę molo i mariny na pobliskiej plaży, z których będą mogli korzystać goście.

Halle Bailey zagra Małą Syrenkę w aktorskiej wersji bajki. Fani krytykują wybór Disneya >> 

Dodatkowo goście nowego hotelu Gołębiewski będą mogli spędzić czas m.in. w restauracjach, pubie, dyskotece, kawiarni czy sali teatralno-kinowej, która znajdzie się w ofercie rozrywkowej kompleksu. Dla dzieci hotel w Pobierowie przygotował chociażby salę zabaw.

Poza tym w największym hotelu w Polsce ma znaleźć się też 25-metrowy basen, sztuczna fala, sześć zjeżdżalni, groty solne, SPA, korty, boisko do siatkówki, ścianka wspinaczkowa i ogromna kręgielnia. W przyszłości być może pojawi się tam też sztuczna plaża.

Bottle Cap Challenge: o co chodzi w nowym wyzwaniu? >> 

Nowy hotel Tadeusza Gołębiewskiego będzie miał aż 13 kondygnacji, w tym dwie podziemne, co czyni go największym hotelem w Polsce. Do tej pory ten zaszczytny tytuł należał do hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Kiedy otwarcie hotelu Gołębiewski w Pobierowie? Pierwsza część hotelu ma być oddana do użytku w 2020 roku. Całość będzie dostępna do dyspozycji gości rok później.

Chcielibyście tam pojechać?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj