Reklama
placeholder
News

Naomi Campbell została mamą po raz pierwszy. 50-letnia modelka pokazała zdjęcie

Naomi Campbell została mamą po raz pierwszy. 50-letnia modelka pokazała zdjęcie

Fot. Wikimedia Commons/CHRISTOPHER MACSURAK

Reklama
Reklama
placeholder

Naomi Campbell została mamą! 50-letnia modelka pokazała urocze zdjęcie dziecka w mediach społecznościowych. Ma syna czy córkę?

Ariana Grande wyszła za mąż?! Co wiadomo o sekretnym ślubie gwiazdy? >> 

Naomi Campbell – dziecko

Supermodelka zaskoczyła fanów! 18 maja 2021 roku ogłosiła, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. To, że rodzina Brytyjki się powiększy było utrzymywane w tajemnicy. Jak donoszą portale, wiedzieli o tym tylko jej najbliżsi.

To piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na swoją matkę. Jestem tak zaszczycona, że ​​mam tę delikatną duszę w moim życiu, nie ma słów, aby opisać trwającą całe życie więź, którą teraz dzielę z Tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości – czytamy pod zdjęciem, na którym Naomi Campbell trzyma w dłoni stópki córki.

Kilka lat temu Naomi Campbell zdradziła, że „cały czas myśli o posiadaniu dzieci”. Prawdopodobnie modelka zdecydowała się na adopcję lub skorzystanie z pomocy surogatki. Na razie nie wiadomo kto jest ojcem dziecka ani jakie imię otrzymał maluszek.

Meghan Markle urodziła? Dziennikarze mają dowody >>

Komentarz pod najnowszym wpisem Naomi Campbell zostawił m.in. Marc Jacobs.

O mój Boże! Dziś jest ten dzień? Jakie to niesamowite. Jakie ona ma szczęście, jakie Ty masz szczęście! Jaką cudowną Matką będziesz. Błogosławieństwa – cytuje projektanta magazyn Gala.

Gratulujemy! :-) 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama