News

Narodziny Gwiazdy wielkim rozczarowaniem Złotych Globów

Narodziny Gwiazdy wielkim rozczarowaniem Złotych Globów

Fot. Facebook.com

Narodziny Gwiazdy odniosły ogromny komercyjny sukces. Tłumy w kinach i pochlebne komentarze ze strony widzów sprawiły, że film był czarnym koniem tegorocznych Złotych Globów. Niestety produkcja Bradleya Coopera ostatecznie okazała się być wielkim rozczarowaniem gali.

Złote Globy 2019: Narodziny Gwiazdy

Kiedy okazało się, że powstanie kolejny remake filmu Narodziny Gwiazdy, w dodatku z Lady Gagą w roli głównej, nikt nie wróżył mu sukcesu. Przecież ile razy można brać się za to samo… Nie wszyscy wierzyli też w talent aktorski Lady Gagi.

Piosenkarka utarła jednak wszystkim nosa! W Narodzinach Gwiazdy pokazała się z zupełnie innej strony, niż znaliśmy ją do tej pory. Okazało się, że potrafi nie tylko fantastycznie śpiewać, lecz także grać! Razem z Bradleyem Cooperem stworzyli niesamowity duet.

Złote Globy 2019: laureaci

Rozdanie Złotych Globów odbyło się w nocy z 6 na 7 stycznia. Narodziny Gwiazdy miały przynieść twórcom kilka statuetek, tymczasem najnowsza wersja obrazu z 1937 roku zdobyła tylko jedną nagrodę - za piosenkę Shallow. Wczorajsza noc należała przede wszystkim do twórców filmów Green Book i Bohemian Rhapsody

Pełną listę zwycięzców możecie zobaczyć TU

Otrzymanie kilku statuetek miało gwarantować Narodzinom Gwiazdy nominację Oscara, a w konsekwencji – statuetkę. Czy mimo jednej nagrody, film Coopera ma szansę na uznanie Akademii Filmowej? Przekonamy się już 22 stycznia, kiedy zostanie ogłoszona lista nominowanych do Oscara.

Przypominamy, że gala rozdania Oscarów odbędzie się 24 lutego.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj