News

Polska aktorka jako DODA! Udana przemiana?

Polska aktorka jako DODA! Udana przemiana?

Fot. Instagram.com/nataliaavelon/dodaqueen

Polska aktorka wystąpiła na scenie jako Doda! Zobaczcie film z jej show i dajcie znać jak Wam się podoba. Udana przemiana?

Filip Gurłacz jako MROZU! JAK NIE MY TO KTO w jego wykonaniu powala >> 

Natalia Avelon jako Doda

Wiosną 2020 roku Natalia Avelon została uczestniczką 13 edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W show, w którym gwiazdy co tydzień wcielają się nie tylko w polskie, lecz także światowe gwiazdy muzyki była już Donną Summer, Pink, Georgem Bakerem, Marilyn Monroe, Dolores O'Riordan, Krzysztofem Jaryczewskim, Bobem Marleyem, Paulą Abdul i Herwigiem Rudisserem.

W najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany 24 października 2020 roku, Natalia Avelon pojawi się jako Doda. Zaśpiewa singiel Szansa, który w 2005 roku Dorota Rabczewska nagrała z zespołem Virgin.

Od niedawna w internecie możemy zobaczyć fragment występu Natalii Avelon w roli Dody. O tym jak ocenili go jurorzy (Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk) oraz pozostali uczestnicy przekonamy się w sobotę! 

Marta Gałuszewska jako Sanah! Śpiewa wielki hit [WIDEO] >> 

Przypomnijmy, że Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 wystartowało w marcu 2020 roku, jednak emisja została przerwana z powodu epidemii koronawirusa. Format wrócił na antenę w jesiennej ramówce.

W każdym odcinku najlepsza metamorfoza zostaje nagrodzona czekiem na 10 tysięcy złotych, a cała kwota trafia na wybrany cel charytatywny. W wielkim finale zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych, która również zasili szczytny cel. 

Natalia Avelon – kim jest? Wiek, role, mąż

Natalia Avelon, a właściwie Natalia Siwek, urodziła się 29 marca 1980 roku we Wrocławiu. Jest nie tylko aktorką, lecz także piosenkarką i modelką.

Kiedy miała 8 lat razem z rodzicami przeniosła się do Niemiec. 10 lat później zaczęła występować w niemieckim teatrze amatorskim. Po maturze bezskutecznie zdawała egzaminy do szkół filmowych.

Natalia Avelon występowała m.in. w serialach Zakazana Miłość,  Burza Uczuć, Pierwsza Miłość i Na Krawędzi.

W 2007 roku miał premierę biograficzny komediodramat Das Wilde Leben, w którym Natalia Avelon zagrała główną rolę. To historia Uschi Obermeier, ikony rewolucji seksualnej lat 60. w Niemczech.

Na potrzeby filmu Avelon, w duecie z Ville Valo, nagrała cover piosenki Summer Wine Nancy Sinatry i Lee Hazlewooda. Ich wersja stała się hitem w całej Europie.

Kamila Boruta jako LADY GAGA! Born This Way w jej wykonaniu wymiata [WIDEO] >> 

W maju 2017 roku uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 wydała debiutancki album Love Kills, który promował singiel Blind Belief.

Mężem Natalii Avelon jest t Hansen Vólkova Astafieva.

Natalia Avelon – Instagram

Natalię Avelon możecie śledzić na Instagramie @nataliaavelon.

Jest podobna do Dody?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#metamorphosis #countdown 🖤 @twojatwarzbrzmiznajomo 22:00 ⏳

Post udostępniony przez NATALIA AVELON (@nataliaavelon)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spędzam już kolejny dzień na jachcie wartym 45 mln euro ,z obsługą 24 h jak w 5 gwiazdkowym hotelu.poznałam wszystkie patenty na oszukanie choroby morskiej i gdy w przyszłości będę miliarderką ( owszem-zamierzam ) to nie chciałabym tak żyć. wiem że bogaci ludzie to kochają ale dla mnie to pływające luksusowe więzienie.Bańka Mydlana w której człowiek zamyka się na własne życie. Odseparując się tym samym od tego co najważniejsze:ludzi ,przygód , nowych doświadczeń, pasji i zwykłego życia,które daje emocje ,a to one są paliwem i solą życia. przy całym moim uwielbieniu do samotności i niechęci do tlumów ,moja wolna,Dzika i artystyczna dusza zaczęłaby tu więdnąć mimo bezmiaru wód dookoła. Bogaty jesteś wtedy gdy posiadasz coś czego nie można kupić za pieniądze. #smartwoman #iq #mensa #oneinthemilion #bestsinger #bestproducer #bestsongwriter #bestass #besteverything #theMostincrediblewomaninthewholeuniverse

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.