News

Natalia z Big Brothera ma raka. „Miłość bliskich daje mi siłę do walki”

Natalia z Big Brothera ma raka. „Miłość bliskich daje mi siłę do walki”

fot. instagram.com/dawidowska.n/

Natalia z programu Big Brother choruje na raka. Miłość bliskich daje mi siłę do walki - zapewniła.

Natalia Dawidowska była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek drugiej edycji reaktywowanego po latach programu Big Brother, gdzie głośno było o jej romansie z Gosią Szmal. Relację dziewczyn z zapartym tchem śledziła cała Polska. Niestety, ale związek nie przetrwał. Tym razem głośno jest o Natalii z mało wesołych powodów.

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa. Jaki jest stan zdrowia piłkarza? >>

Natalia z Big Brothera - nowotwór

Na początku października na instagramowym profilu Natalii Dawidowskiej pojawił się niepokojący wpis. Była uczestniczka Big Brothera poinformowała o tym, że poważnie choruje.

Kochani, umieszczam ten post z informacją abyscie dbali o własne życie zdrowie i bliskich. Proszę was!!! Ponieważ dnia 1.10 dowiedzalam się, że moje życie ulegnie zmianie z względu na zdrowie. Na szczęście jestem twardą babką i nie poddam się!!!! Na razie nie powiem wam co dokładnie mi dolega, choć diagnoza jest jasna będę was informować aby dać siłę i pokazać innym że można wygrać bez względu na wszystko – napisała.

Niedługo później okazało się, że Natalia choruje na raka piersi. Kobieta aktualnie przebywa w Londynie, gdzie poddaje się leczeniu. W rozmowie z portalem Pudelek.pl zapewniła, że nie poddaje się.

[…] Mam duże wsparcie rodziny i przyjaciół, prawdziwych przyjaciół. Wiadomo, że strach jest obecny, ale chęć życia i miłość bliskich dają mi siłę na walkę – powiedziała.

Natalia każdym etapem badań i zabiegów dzieli się ze swoimi fanami. Wiadomo, że na razie uniknie chemioterapii. We wtorek 13 października kobieta poddała się operacji.

Kochani jest już po, więcej informacji udzielę w najbliższych dniach, teraz muszę odpoczywać. Dziękuję za wsparcie zwlaszcza, że to jeszcze nie koniec.... – możemy przeczytać. 

Eloisa Pinto Fontes ODNALEZIONA! Modelka zaginęła rok temu >>

Życzymy dużo zdrowia!
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ta I wiele innych koszulek na @tulzoshop

Post udostępniony przez Natalia Dawidowska (@dawidowska.n)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.