News

Natalia Zastępa i Gozdek w hicie sprzed ponad pół wieku. Zrobili Augustowskie Noce w elektronicznej wersji

fot. YouTube.com/Going New

Natalia Zastępa i Gozdek zaprezentowali swoją interpretację przeboju sprzed kilkudziesięciu lat. Młodzi artyści wzięli na tapet Augustowskie Noce Marii Koterbskiej.

Augustowskie Noce to piosenka napisana w 1959 roku. Autorami muzyki są Andrzej Tylczyński i Zbigniew Zapert, a muzykę skomponowała Franciszka Leszczyńska.

Friz i Przemek.pro – Vanilla (Stegna) już jest. 'Będzie hitem lata' >> 

Utwór jest powszechnie znany z sielankowego, dancingowego nastroju. Przez lata doczekał się wielu wersji, zróżnicowanych aranżacji i opracowań przez znanych artystów. Większość z nich nadal nawiązywała do taneczno-prywatkowego stylu.

Natalia Zastępa i Gozdek podeszli trochę inaczej do kompozycji, przy której bawili się ich dziadkowie i pradziadkowie.

Natalia Zastępa i Gozdek – Augustowskie Noce

Piosenka Augustowskie Noce w elektronicznej wersji slap house może Was zaskoczyć! Niezwykła, głęboka barwa głosu Natalii Zastępy w połączeniu ze współczesnym brzmieniem, które nadał Gozdek, sprawiły, że Augustowskie Noce zyskały nową, oryginalną i nieco mroczniejszą jakość. Całości dopełnia klip, ukazujący niezwykłe widoki i piękno natury tytułowego Augustowa, z trudną miłosną historią w tle.

„Augustowskie noce” już miały swoją premierowe wykonanie właśnie w Augustowie, na wydarzeniu dość niezwykłym, upamiętniającym Marię Koterbską. Nie ukrywam, że niezwykle zaskoczona i urzeczona byłam reakcją tej najstarszej publiczności, bo jednak moja i Gozdka wersja odjechała dość daleko od oryginału. To było przeurocze, kiedy starsze panie dziękowały mi za to, że odkrywamy na nowo twórczość z ich młodości i że ta moja wersja też jest fajna – komentuje Natalia Zastępa.

Mateusz Ciawłowski wydał nowy singiel. Oto 'Ten Vibe' >>

Natalia Zastępa i Gozdek to reprezentanci młodego pokolenia w branży muzycznej. Wokalistka jest finalistką 1. edycji programu The Voice Kids oraz finalistką 9. edycji The Voice of Poland, wygrała Premiery na KFPP w Opolu. 20-latka ma na swoim koncie płytę Nie Żałuję.

Gozdek dał się poznać szerszej publiczności  w 7. edycji show Must Be The Music, gdzie dotarł do finału. Obecnie koncentruje się na produkcji muzycznej i nie tylko własnych projektach, lecz także współpracuje z najpopularniejszymi gwiazdami muzyki młodego pokolenia.

Augustowskie Noce to dopiero początek współpracy Natalii Zastępy i Gozdka. Czekamy na ich kolejne nowości!

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.