News

Natsu o walce z Lexy na HIGH League. Nie chciała jej przyjmować

Natsu o walce z Lexy na HIGH League. Nie chciała jej przyjmować

fot. Instagram.com/natalia.karczmarczyk/lexychaplin

Natsu i Lexy Chaplin będą walczyć na HIGH League 4. Pojedynek odbędzie się 17 września 2022 roku w Arenie Gliwice.

HIGH League 4 – Natsu i Lexy znowu zawalczą. 'Wracam silniejsza' >> 

Natsu odpowiedziała na niedawny film swojej przeciwniczki i zdradziła jak podchodzi do walki. Natalia Karczmarczyk nie chciała tak szybkiego rewanżu.

Lexy – film o Natsu

Lexy Chaplin nagrała filmik Co myślę o Natsu. Przyznała, że ma mieszane uczucia co do najbliższego starcia i nie jest pewna czy to dobry moment, ale zapowiedziała, że będzie robić wszystko, żeby wygrać.

Lexy wspomniała też o sytuacji, do której miało dojść podczas KSW. Twierdzi, że Natsu spojrzała wtedy na nią tak, jakby „chciała ją zamordować”.

Ja mam wrażenie, że ona mnie nienawidzi – powiedziała Lexy o Natalii Karczmarczyk.

Zasugerowała, że może chodzić o to, że Lexy jest byłą dziewczyną Marcina Dubiela.

Dlaczego Natsu i Marcin Dubiel ukrywali związek? Natalia Karczmarczyk zdradziła powód >> 

Natsu o walce z Lexy na HIGH League 4

Natsu odniosła się do filmiku Lexy i walki z nią na gali Malika Montany.

Ja bardzo, bardzo, potwornie nie chciałam tej walki przyjmować teraz. Nie chciałam, żeby to była moja druga walka, chciałam tę walkę odkładać jak najpóźniej. Myślałam, że najwcześniej odbędę ją w grudniu – powiedziała.

Natalia nie chciała mieć zbyt dużej przerwy w walkach, czuła nacisk m.in. ze strony Lexy i zgodziła się na udział w HIGH League we wrześniu.

Podchodzę do tego, szczerze, bardzo niechętnie, dlatego, że to nie jest walka, która mi sprawi przyjemność. Przede wszystkim pod względem „mentalu”. Nie ma co ukrywać, że sytuacja, która teraz jest, czyli fakt, że jestem z Marcinem, że Lexy jest jego byłą dziewczyną, no dla mnie po prostu jest to bardzo mało komfortowa sytuacja. Ja nie potrzebuję w życiu rozgrzebywania takich tematów, dlatego bardzo niechętnie będę podchodziła do tych konferencji, wywiadów (…). Ja też jestem stawiana w tej walce na bardzo słabej pozycji, bo większość ludzi będzie „najeżdżało” na mnie, że ja odbiłam Marcina Lexy, że zniszczyłam ich związek, że zniszczyłam ich relację. (…) Pod względem „mentalu” będzie to dla mnie totalnie nieprzyjemna walka i nieprzyjemny okres – stwierdziła Natsu.

Fame MMA 15: wielki rewanż Dubiel vs. Błoński potwierdzony >> 

Dodała, że zmieniła klub, w którym trenuje, żeby nie spotykać się z przeciwniczką. 

Rywalka Lexy na HIGH League przyznała, że nie ma zbyt wiele czasu na treningi i przygotowanie się do walki.

Jest mi psychicznie źle, że jest to walka w takim momencie, że z Lexy, że ona się odbywa teraz, że to jest druga ta sama przeciwniczka. (…) Ja oczywiście dam z siebie 100% – podsumowała Natsu.

Natalia Karczmarczyk ma podpisany kontrakt z HIGH League na 3 walki do końca 2022 roku.

Natsu o Lexy – co o niej myśli?

Youtuberka skomentowała sytuację na KSW, o której wspomniała Lexy Chaplin w swoim filmiku.

Ja nie pamiętam takiej sytuacji, żebym spojrzała na nią, jakbym chciała ją zabić. Z tego co pamiętam, stałam przy stoliku po drugiej stronie, popatrzyłam na nią i jej pomachałam i się uśmiechnęłam. (…) Z tego co pamiętam, Lexy mi odmachała – opisała Natsu.

Linkimaster i Lil Masti w walce wieczoru. Zmierzą się o pas królowej >> 

Nie czuję do Lexy nienawiści. (…) Ale nie powiem też, że ją lubię. (…) Zbyt dużo rzeczy się wydarzyło, które nas poróżniły i ja po prostu mam do Lexy bardzo neutralny stosunek. Nie czuję do niej ani nienawiści, ani negatywnej energii, ale też nie jest to moja koleżanka i przyjaciółka. Nie spędzamy ze sobą czasu, nie spotykamy się, nie gadamy, ale oczywiście mam taki szacunek do niej, że jeżeli się z nią mijam (…) to mówię jej „cześć”. (…) Szczerze, nie zależy mi na tym, żeby ta relacja między nami była jakaś inna, bo przypuszczam, że i tak po prostu nigdy nie będziemy przyjaciółkami – mówiła Natsu. 

Komu kibicujecie na HIGH League 4?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.