News

Nauka zdalna przedłużona. Ferie zimowe w jednym terminie

Nauka zdalna przedłużona. Ferie zimowe  w jednym terminie

Fot. Pixabay.com

Nauka zdalna została przedłużona. Ogłoszono też zmiany w feriach zimowych 2021. Wszyscy uczniowie będą odpoczywać w jednym terminie. 

Ferie zimowe i wakacje będą dłuższe? Taki projekt trafi do Rady Ministrów >>  

21 listopada 2020 roku odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. premiera Mateusza Morawieckiego. Ogłoszono dalsze działania podjęte w związku z pandemią koronawirusa.

Szkoły zamknięte do 23-24.12.2020

Nauka zdalna została wydłużona do 23-24 grudnia 2020 roku. Przypomnijmy, że edukacja online obowiązuje uczniów wszystkich klas szkół podstawowych oraz szkół średnich i wyższych.

Ferie zimowe 2021 - jedna data dla wszystkich 

W poprzednich latach data ferii zimowych była inna w zależności od województw. W 2021 roku ferie będą skumulowane w jednym okresie dla wszystkich i odbędą się w dniach 4-17 stycznia 2020 roku.

500 plus dla nauczycieli: jak i kiedy można składać wnioski? >>  

W przypadku szkół zdecydowaliśmy o kontynuacji zamknięcia szkół do 23-24 grudnia, a następnie podjęliśmy decyzję, że przerwa edukacyjna w szkołach będzie od 4 do 17 stycznia dla wszystkich – mówił Mateusz Morawiecki.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.