News

Naya Rivera – gwiazda Glee, aktorka, piosenkarka. Co o niej wiemy?

Naya Rivera – gwiazda Glee, aktorka, piosenkarka. Co o niej wiemy?

Fot. Instagram.com/nayarivera

Naya Rivera to gwiazda serialu Glee, aktorka i piosenkarka. Co jeszcze o niej wiemy? Sprawdźcie.

Santana z Glee zaginiona! Jej dziecko dryfowało na łódce, trwają poszukiwania >> 

Naya Rivera – Glee, filmy, seriale, wiek 

Naya Rivera urodziła się 12 stycznia 1987 roku w Kalifornii. Jest piosenkarką oraz aktorką telewizyjną.

Karierę rozpoczynała już jako dziecko, występując w reklamach. Jako czterolatka otrzymała rolę Hilary Winston w sitcomie The Royal Family. Gościnnie pojawiała się później m.in. w takich produkcjach jak Słoneczny Patrol, CSI: Kryminalne Zagadki Miami czy Pokojówki z Beverly Hills.

W 2009 roku Naya Rivera dostała angaż w serialu musicalowym – Glee. Rola cheerleaderki Santany Lopez przyniosła jej rozpoznawalność na całym świecie oraz nominacje do wielu nagród, m.in. Teen Choice i People’s Choice. Rivera grała Santanę Lopez w latach 2009-2015.

Naya Rivera ma na swoim koncie też występy w filmach. Pojawiła się m.in. w Mistrzu Kamuflażu, horrorach Frankenhood i At The Devil’s Door, filmie koncertowym Glee, Szalonej Rodzinie oraz Step Up: High Water.

Naya Rivera – piosenki, płyta, Columbia Records, Instagram  

W maju 2011 roku mówiło się, że aktorka podpisała kontrakt z wytwórnią Columbia Records i planuje wydać solową płytę. 17 września 2013 roku pojawił się debiutancki singiel Nayi Rivery – Sorry – na którym pojawił się również raper Big Sean. Prace nad albumem jednak przerwano. Rivera tłumaczyła to „innymi ekscytującymi projektami”.

W maju 2014 roku ogłoszono, że współpraca Columbia Records z gwiazdą Glee zakończyła się.

Instagram Nayi Rivery znajdziecie pod nickiem @nayarivera.

Glee: Lea Michele oskarżona o rasizm. ”Traktowała mnie jak podczłowieka” >> 

Naya Rivera – związki, rodzina, dziecko

Matką Nayi Rivery jest była modelka – Yolanda Rivera. Aktorka ma młodsze rodzeństwo. Jej brat –  Mychal Rivera – jest piłkarzem, a siostra – Nickayla Rivera – modelką.

W kwietniu 2013 roku Naya Rivera zaczęła spotykać się z Big Seanem. Pół roku później para zaręczyła się. Ich związek zakończył się jednak w kwietniu 2014 roku. Dwa lata później portale podawały, że w swojej książce Sorry Not Sorry: Dreams, Mistakes And Growing Up aktorka ujawniła, że ten związek rozpadł się przez Arianę Grande. Rivera miała przyłapać narzeczonego i wokalistkę na „romantycznym spotkaniu”.

19 lipca 2014 roku Naya Rivera wzięła ślub w Meksyku z aktorem Ryanem Dorseyem. Niespełna cztery lata później rozwiedli się. Para ma syna - Joseya Hollisa. Chłopiec przyszedł na świat we wrześniu 2015 roku.

Naya Rivera – zaginięcie

Niedawno media poinformowały, że Naya Rivera zaginęła. Według doniesień, zniknięcie aktorki zostało zgłoszone 8 lipca. 33-latka wypłynęła łodzią ze swoim 4-letnim synem na jezioro Piru. Jakiś czas później inna łódź znalazła chłopca, samotnie dryfującego na wodzie. Dziecko miało powiedzieć, że w pewnym momencie mama zniknęła mu z oczu. W tej chwili Josey Hollins jest pod opieką rodziny.

Służby szukają Nayi Rivery. W akcję zaangażowano m.in. zespół nurków. Podejrzewa się, że aktorka utonęła.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

at this point we just vibin y'all

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

winter baby ❄️

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bait

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#VMA throwback...yaaassss

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj