Reklama
placeholder
News

Neymar i Bruna Biancardi ROZSTALI SIĘ. Miał prosić inną kobietę o nagie zdjęcia

Neymar i Bruna Biancardi ROZSTALI SIĘ. Miał prosić inną kobietę o nagie zdjęcia

fot. instagram.com/brunabiancardi/

Reklama
Reklama
placeholder

Neymar i Bruna Biancardi nie są już razem. W relacji piłkarza i modelki wielokrotnie przewijały się zdrady 31-latka. Do jednej nawet przyznał się publicznie. Bruna, będąc jeszcze w ciąży, odniosła się do "tajemniczych informacji", jakie miała otrzymać, we wpisie na InstaStory pod koniec września 2023 roku. Przyznała, że ponownie jest "rozczarowana", ale choć wprost nie wyjawiła o czym mowa, to fani domyślali się, że to partner był ponownie powodem jej zmartwień.

Neymar znów ZDRADZIŁ ciężarną partnerkę? Jej wpis łamie serce >>

Neymar i Bruna Biancardi się rozstali. Piłkarz miał prosić o nagie zdjęcia innej kobiety

W październiku 2023 roku na świat przyszła córka pary. Po narodzinach Mavie fani piłkarza spodziewali się, że teraz w ich związku zapanuje spokój i harmonia, a także definitywny koniec innych kobiet w życiu 31-latka. Niestety tak się nie stało. Niedawno w sieci pojawiła się informacja o tym, że Neymar miał prosić użytkowniczkę serwisu OnlyFans - Aline Farias - o nagie zdjęcia. Link, który podesłała mu kobieta, miał być nieaktywny, a więc piłkarz miał dopytywać o poprawne źródło. 28 listopada 2023 roku Bruna Biancardi skomentowała plotki o rozstaniu pary na swoim InstaStory, pisząc:

Jest to sprawa prywatna, ale że dostaję tysiące pytań i wiadomości informuję, że nie jestem w związku. Jesteśmy rodzicami Mavie i tylko to nas już łączy. Będę wdzięczna za ucięcie spekulacji. Dziękuję.

Według nieoficjalnych informacji Neymar ma zapierać się, że jego prośba o nagie zdjęcia jest "nieaktualna", a wiadomości są sprzed kilku lat. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama