News

Neymar ośmieszony przez 19-latka. Skandaliczne zachowanie WIDEO

Neymar ośmieszony przez 19-latka. Skandaliczne zachowanie WIDEO

fot. instagram.com/neymarjr

Reprezentacja Brazylii przygotowuje się do tegorocznych rozgrywek turnieju Copa America. W czasie treningu Neymar, czyli największa gwiazda drużyny, został ośmieszony przez 19-latka. Co się stało?

Weverton Guilherme, młody zawodnik drużyny, po przyjęciu piłki błyskawicznym zwodem przepuścił ją między nogami Neymara. Gwiazdę piłki nożnej tak rozjuszyło „zwycięstwo” 19-latka, że… złapał go za koszulkę i przewrócił na ziemię.

Latynoski wokalista zginął w katastrofie lotniczej. Miał 28 lat >>

Neymar nigdy nie był specjalnie sympatycznym zawodnikiem, ale to zachowanie zszokowało publikę, współpracowników i fanów po raz kolejny. Piłkarz nie ma ostatnio szczęścia – w styczniu doznał urazu prawej stopy, a do gry wrócił dopiero w kwietniu. Od tego czasu w barwach swojego klubu – Paris Saint-Germain – zagrał tylko cztery razy. W PSG miał też problemy dyscyplinarne i został zawieszony na trzy spotkania. Jak widać, kara nie spowodowała poprawy zachowania Neymara.

Zobaczcie filmik z pechowego treningu reprezentacji Brazylii. Co o tym sądzicie?

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ser feliz, apenas. ???

Post udostępniony przez Weverton Guilherme?? (@weverton_guilherme99)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.