News

Kim jest Nikodem Rozbicki? Ma na swoim koncie spore osiągnięcia [WIEK, MIASTO]

Kim jest Nikodem Rozbicki? Ma na swoim koncie spore osiągnięcia [WIEK, MIASTO]

Fot. Instagram.com/nikodamn

Kim jest Nikodem Rozbicki? Aktor, który spędza wakacje z Julią Wieniawą, ma na swoim koncie spore osiągnięcia.

Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła związek. 'Przez rok nie miałam nikogo' >> 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą?

Od jakiegoś czasu mówi się o związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Niedawno wyjechali nawet na wspólne wakacje do gorącego Zanzibaru. Zdjęciami z urlopu podzielili się na Instagramie.

Od dawna pojawiały się doniesienia, że Julię Wieniawę rzeczywiście łączy coś więcej z aktorem, jednak oboje nie chcą mówić o tym głośno, żeby zbudować trwałą relację.

Jakiś czas temu Julia Wieniawa potwierdziła nowy związek w wywiadzie dla magazynu Gala. Zapowiedziała, że tym razem będzie chronić prywatną przestrzeń. 

Na 28 grudnia 2020 roku zapowiadana jest premiera filmu Netflixa - Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją, w którym Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zagrali główne role. 

Nikodem Rozbicki – wiek, miasto, role

Nikodem Rozbicki urodził się 4 czerwca 1992 roku w Warszawie. Jest nie tylko aktorem, lecz także muzykiem i DJ-em. W przeszłości uczył się gry na gitarze basowej i elektrycznej oraz perkusji.

28-latek skończył studia na Wydziale Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego, a w 2017 roku zaczął studia na Wydziale Aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej.

Nikodem Rozbicki debiutował w 2012 roku rolą Kuby w nagrodzonym filmie Bejbi Blues Katarzyny Rosłaniec. Później pojawił się jeszcze w takich produkcjach jak Prawo Agaty, Obietnica, Rodzinka.pl, Listy do M. (druga i trzecia część), Czerwony Pająk, Dywizjon 303. Historia Prawdziwa czy Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3.

W 2021 roku ma odbyć się premiera kolejnej części komedii z jego udziałem – Koniec Świata, czyli Kogel-Mogel 4. Zobaczymy go też w 4. sezonie serialu kryminalnego Chyłka. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki oficjalnie razem?! „Gołąbeczki” >>

Nikodem Rozbicki wziął udział w 5. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. W parze z Agnieszką Kaczorowską zajął w programie 6. miejsce. W 2016 roku pojawił się w teledysku do singla Nim Spłoniemy Sovinsky’ego i Ofelli.

Nikodem Rozbicki – związki

W 2013 roku głośno było o związku Nikodema Rozbickiego z Maffashion. Trzy lata później aktor był łączony z byłą dziewczyną Antka Królikowskiego – Kasią Sawczuk. W 2018 roku portale donosiły, że jego partnerką jest modelka Mila Calmel.

Nikodem Rozbicki – rodzice, rodzeństwo

Nikodem Rozbicki jest synem Beaty i Piotra Rozbickich. Jego rodzice nie są związani z przemysłem filmowym. Aktor ma młodszego brata, Tymoteusza.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – związek potwierdzony? „Chcą zbudować coś trwałego” >> 

Nikodem Rozbicki – Instagram

Nikodem Rozbicki prowadzi konto na Instagramie jako @nikodamn. Obserwuje go tam prawie 90 tysięcy osób.

Trzymacie kciuki za jego karierę? 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.