Reklama
placeholder
News

Norbi wyznał, że przez 10 lat był uzależniony od hazardu. Stracił fortunę

Norbi wyznał, że przez 10 lat był uzależniony od hazardu. Stracił fortunę

fot. Instagram: @norbi_official

Reklama
Reklama
placeholder

Norbert Dudziuk, znany pod pseudonimem Norbi, dał sie poznać całej Polsce swoim debiutanckim singlem Kobiety są gorące, który zapewnił mu miejsce w polskim szołbiznesie na lata. W niedawno opublikowanym podcaście u Żurnalisty, opowiedział o swojej hazardowej przeszłości. Wyznał, że w wyniku stresu popadł w nałóg, który odebrał mu sporą część majątku. Norbi przyznał, że byłby bogatszy, gdyby nie walka z uzależnieniem przez 10 lat. Artysta wyjawił kolosalną sumę, którą przegrał w kasynie.

Dawid Kwiatkowski z nowym singlem Beze mnie. Maciej Musiał w teledysku >>

Norbi o uzależnieniu od hazardu. Stracił aż 5 milionów złotych

W opublikowanym wywiadzie z Żurnalistą, Norbi wrócił do tematu swojego uzależnienia. Choć już kilkakrotnie wypowiadał się w mediach o swoim dawnym nałogu, tym razem wyjawił nowe informacje o tym, jak kiedyś wyglądało jego życie. Artysta nie ukrywał, że w okresie największej popularności ulegał pokusom. Opowiedział nie tylko o hazardzie, ale także o swoich licznych zdradach byłych żon.

Zapytany o kwoty, jakie przegrał w kasynie, odpowiedział:

400 do 500 tysięcy rocznie, no przez 10 lat to jest kawał grosza, jakby nie patrzeć. Wszystko jest ok, fajnie, gramy, nie ma długów, nie ma kredytów. No ale można było kupić, nie wiem, Żurnaliście zajeb*sty mikrofon. Można było sobie kupić mieszkanie, jedno, drugie, trzecie, piąte. Ale to się nie stało i to jest ten "gul" w tej chwili

Norbi przyznał, że w sumie mógł przegrać łącznie nawet 5 milionów złotych.

Choć gwiazdor podzielił się informacjami o swojej prywatności, nie lubi do nich wracać i chętnie - gdyby miał szansę - zmieniłby tę część swojego życia.

Pol’and’Rock: wiemy kto wystąpi na festiwalu. Pełen skład artystów >>

@zurnalista.pl

Nasza rozmowa już jest 🔥

♬ oryginalny dźwięk – zurnalista.pl - zurnalista.pl

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama