Reklama
placeholder
News

Bedoes, Sokół i DZIARMA w… jury programu Netflixa. Szukają 'największej gwiazdy rapu'

Bedoes, Sokół i DZIARMA w… jury programu Netflixa. Szukają 'największej gwiazdy rapu'

fot. Lukasz Ziętek

Reklama
Reklama
placeholder

Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska już wkrótce trafi na Netflixa. W jego jury znaleźli się Bedoes, Sokół i DZIARMA. Co wiadomo o programie?

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o karierze w branży muzycznej i uważacie, że zasługujecie na tytuł ''największej gwiazdy rapu'', nadchodzący program Netflixa to idealne miejsce dla was. Niedawno wystartowały castingi do Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska. Na poszukiwania rapowych talentów wyruszyli Bedoes, Sokół i Dziarma, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów. Widzowie nie raz mogli przekonać się, że Rhythm + Flow jest w stanie otworzyć drzwi do wielkiej kariery. Program wcześniej był emitowany we Włoszech, we Francji oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczestnicy pod okiem Cardi B, Chance the Rappera i T.I. rywalizowali o czek w wysokości 250 tysięcy dolarów. Co wiadomo o polskiej odsłonie show?

Netflix - premiery na czerwiec 2024. Za duży na bajki 2, Bullet Train, 3. sezon Łasucha >>

Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska: kim są jurorzy i jakich raperów szukają?

Uczestnicy pierwszej edycji Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska będą mieli okazję pracować z trzema gwiazdami rapu, które same osiągnęły naprawdę wiele dzięki swojemu niezwykłemu talentowi. Przypominamy, że Bedoes jako jedyny Polak znalazł się na liście 100 najpopularniejszych artystów na Spotify na świecie. Poza tym jego debiutancka płyta Aby Śmierć Miała Znaczenie przyniosła mu tytuł najmłodszego rapera, który znalazł się na szczycie oficjalnej listy najlepiej sprzedających się płyt muzycznych w Polsce. Sokół jest obecny na scenie muzycznej już ponad 25 lat. Przez ten czas zdobył aż 36 platynowych oraz 12 złotych płyt. DZIARMA z kolei dostarcza słuchaczom nowego spojrzenia na polski rap dzięki temu, że opowiada o świecie ze swojej własnej perspektywy. Znacznie różni się ona od tej, ktorą mają jej koledzy z branży.

DZIARMA nie ukrywa, że w programie Netflixa chciałaby zobaczyć jak najwięcej kobiet:

Chciałabym, żeby do programu zgłosiło się jak najwięcej kobiet, ponieważ wciąż brakuje ich na polskiej scenie rapu. Chciałbym znaleźć kogoś, kto wyróżni się na tle masy bardzo podobnych, zlewających się artystów rapowych.

Smolasty motywuje piłkarzy przed EURO. W teledysku do Dalej polska zawodniczka >>

Bedoes również poszukuje raperów, którzy chcą iść własną drogą:

Najważniejsza podczas castingów jest dla mnie prawdziwość. Szukam osoby, która ma w oczach prawdę i jest szczera w tym co robi. Cała reszta przyjdzie sama. W programie szukam osób charyzmatycznych, które przetrą nowe ścieżki. Będą tworzyć oryginalne utwory, zaskakiwać widzów i słuchaczy. Szukam kogoś, kto będzie odporny na krytykę i stres. 

Sokół stwierdził z kolei, że stawia przede wszystkim autentyczność i charyzmę:

Szukam autentyczności, charyzmy i tego czegoś, co trudno nazwać, ale łatwo poczuć.

Szczegóły castingu do Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska znajdziecie TUTAJDokładna data premiery programu nie jest jeszcze znana. 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama