Reklama
placeholder
News

Smolasty motywuje piłkarzy przed EURO. W teledysku do Dalej polska zawodniczka

Smolasty motywuje piłkarzy przed EURO. W teledysku do Dalej polska zawodniczka

fot. youtube.com/@Smolasty

Reklama
Reklama
placeholder

Smolasty postanowił podgrzać atmosferę przed EURO 2024 i przygotował utwór dopingujący. Pozostaje pytanie, czy będzie on miał rację bytu przez tylko 3 spotkania, czy może tym razem dłużej będziemy mogli kibicować 😉. Warty uwagi jest tutaj teledysk.

Strefa Kibica w Warszawie czeka na widzów Euro 2024. Gdzie i czy jest bezpłatna? >>

Smolasty zaprosił do teledysku Ewelinę Kamczyk

Dalej to utwór o nietypowym stylu, trochę popowy, trochę country, wyraźnie słychać tutaj charakterystyczne zmiany warstwy wokalnej nadające syntetycznego brzmienia. Teledysk natomiast jest mieszanką dwóch wątków. Z jednej strony widzimy Smolastego w kowbojskim stylu, jadącego klasycznym Mustangiem. Z drugiej strony widzimy futbol w wykonaniu dziewczyn.

Podsiadło i Bambino na nowej płycie sanah! Kaprysy już dostępne >>

Klip pokazuje historię dziewczynki na wsi, która oddaje się trenowaniu. Przemierza pola idąc na trening, kopie samotnie na podwórku. W pewnym momencie dziewczyna doznaje kontuzji, w wyniku czego jej noga trafia do gipsu. To jej jednak nie powstrzymuje, wspomniana bohaterka w gipsie i o kulach dalej kopie piłkę, a Smolasty śpiewa „musisz dalej biec, ile w nogach sił”. Z czasem zawodniczka wraca na boisko.

Na koniec teledysku dziewczynka przykleja zdjęcie drużyny w swojej szafce w przebieralni. Później perspektywa się zmienia, obraz widzimy z wnętrza szafki – drzwiczki ze zdjęciem się otwierają i pojawia się twarz Eweliny Kamczyk, reprezentantki Polski grającej w barwach FC Fleury 91.

Jak Wam się podoba klip do piosenki Dalej?


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama