Mój profil
News

Nowy singiel Lanberry – premiera w 4FUN TV! ZOBACZ KLIP

Nowy singiel Lanberry – premiera w 4FUN TV! ZOBACZ KLIP

Lanberry, a właściwie Małgorzata Uściłowska, to obiecująca artystka naszej rodzimej sceny, która wie, jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą. W swojej muzyce łączy minimalistyczne dźwięki elektro z melodyjnymi refrenami, a te szybko zdobywają serca słuchaczy i szczyty list przebojów.

Po sukcesie piosenek takich jak „Każdy moment”, „Podpalimy świat”, „Bunt” - pochodzących z jej debiutanckiej płyty „Lanberry”, która ukazała się 4 marca 2016 roku nakładem wytwórni Sony Music Polska – artystka nie zwolniła tempa i w czerwcu 2017 roku wydała reedycję swojego pierwszej płyty, na której pojawiło się 5 nowych produkcji.

Lanberry mierzy wysoko – jej singiel „Podpalimy świat” trafił na 1 miejsca prawie wszystkich rozgłośni i okrył się złotem za sprzedaż ponad 10 tysięcy sztuk.  W czwartek pojawi się zupełna nowość, dzięki której Lanberry ma szanse pobić swoje rekordy, a tego jej życzymy i trzymamy kciuki!

Premiera singla „Ostatni most” w czwartek 10. sierpnia na antenie 4FUN TV – koniecznie oglądajcie naszą Ulubioną 20 od 18:00!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj