News

Kubańczyk wrócił do dawnej miłości? To go zdradziło

Kubańczyk wrócił do dawnej miłości? To go zdradziło

fot. instagram.com/kubanczyk.official

Kubańczyk najwidoczniej lubi dzielić się statusem swojego związku za pomocą nowych utworów. Niespełna pół roku temu ujawnił, że rozstał się z Olą Ciupą poprzez piosenkę Ciuchy za drzwiami. Jego kolejny utwór sugeruje coś odwrotnego.

Blanka Lipińska pokazała partnera. Jak wygląda tajemniczy Paweł? >>

Kubańczyk i Tribbs – Ta noc 

Nowy utwór duetu Kubańczyk i Tribbs powstał na podstawie kultowej piosenki Piaska i Mafii – Imię deszczu (w refrenie słowa „zostań bo, ta noc, to ona płacze deszczem”). Teledysk został nakręcony w Paryżu i oprócz Kubańczyka występuje w nim tajemnicza blondynka. W pierwszej połowie teledysku pokazana jest wyłącznie od tyłu, jednak później możemy zobaczyć jej twarz – to Ola Ciupa. Kubańczyk obejmując ją, śpiewa „jak nikt, przynosisz mi powietrze”. Na końcu artykułu możecie zobaczyć ten klip.

Tribbs na Eurowizji, ale nie w polskiej ekipie. Co tam robi? >>

Kubańczyk i Ola Ciupa – związek

Czy to znak, że Kubańczyk i Ola Ciupa wrócili do siebie? Na profilu Kubańczyka na Instagramie już 2 dni wcześniej pojawiło się zdjęcie z „jakąś blondynką” na stadionie w Madrycie, natomiast na profilu Oli Ciupy pojawiły się… całuśne zdjęcia z Paryża z Kubańczykiem. To chyba przesądza sprawę.

Para ma całkiem długą historię razem, pierwsze doniesienia o ich związku pojawiły się jeszcze w 2019 roku, a w sierpniu 2020 roku mieli się zaręczyć. Rozstali się w pod koniec 2022 roku.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.