Reklama
placeholder
News

Tribbs na Eurowizji, ale nie w polskiej ekipie. Co tam robi?

Tribbs na Eurowizji, ale nie w polskiej ekipie. Co tam robi?

fot. Instagram: @tribbs

Reklama
Reklama
placeholder

Tribbs jest znanym producentem muzycznym oraz autorem tekstów. Polak kilkukrotnie współtworzył utwory dla reprezentantów Eurowizji, w tym między innymi Austrii w 2021 roku, Hiszpanii w 2020 roku oraz Czech w 2019 roku. Artysta w 2022 roku współpracował także z Krystianem Ochmanem przy utworze RiverProducenta nie zabrakło podczas 67. edycji legendarnego konkursu piosenki. Nie wspierał jednak polskiej ekipy. Z kim zasiadł przy stole?

Eurowizja 2023: te kraje przeszły do finału. Zobaczcie najlepsze występy. Portugalia, Szwecja i Czechy to prawdziwa petarda! >>

Tribbs na Eurowizji 2023: co tam robił?

Eurowizja 2023 odbywa się w Liverpoolu 9, 11 i 13 maja. Widzowie mieli okazję zobaczyć już pierwszy półfinał konkursu. W pewnym momencie na ekranie pojawił się Tribbs. 27-latek siedział za kulisami, gdzie wspierał reprezentanta Szwajcarii, Remo Forrera. Tribbs poleciał na Eurowizję ze względu na to, że jest jednym ze współautorów jego piosenki pod tytułem Watergun. Utwór zrobił spore wrażenie na widzach, dzięki czemu Remo Forrer dostał się do wielkiego finału Eurowizji 2023 i już w sobotę 13 maja powalczy o zwycięstwo. Poza Szwajcarią w pierwszym półfinale do decydującego etapu dostały się następujące kraje: Chorwacja, Mołdawia, Finlandia, Czechy, Izrael, Portugalia, Szwecja, Serbia, Norwegia. 

Eurowizja 2023: Doda apeluje o wsparcie Blanki. Mocne słowa wokalistki >>

Tribbs jest również współautorem piosenki Blanki pod tytułem Solo. Reprezentantka Polski wystąpi jako dziewiąta w drugim półfinale Eurowizji 2023, który odbędzie się w czwartek 11 maja. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama