News

Stand-uperka Ola Petrus znika z sieci przez hejt. „Mam po prostu k***a dosyć”

Stand-uperka Ola Petrus znika z sieci przez hejt. „Mam po prostu k***a dosyć”

Fot. Instagram.com/ola_petrus

Stand-uperka Ola Petrus znika z sieci przez hejt. Uczestniczka Mam Talent! opublikowała mocny post.

Obostrzenia po 17.01. Co się zmienia po feriach? >>  

Cała Polska poznała Olę Petrus w 2018 roku. Wtedy 34-letnia stand-uperka wystąpiła w programie Mam Talent!, w którym dotarła do półfinału.

Uczestniczka zdobyła serca widzów poczuciem humoru i dystansem. Ola Petrus cierpi na achondroplazję, czyli niskorosłość. Kobieta ma 122 centymetry wzrostu.

Ola Petrus działa w stand-upie od wielu lat. Jej media społecznościowe obserwują tysiące osób.

Ola Petrus z Mam Talent! mierzy się z hejtem. Oświadczenie 

Niedawno uczestniczka Mam Talent! opublikowała na Facebooku wpis, w którym ogłasza, że na jakiś czas znika z mediów społecznościowych. Decyzja jest wywołana hejtem, z którym się zmaga.

Drodzy, mam dosyć. Mam po prostu ku**a dosyć. Myślałam, że jakoś to wszystko ogarnę, udźwignę ale to ponad moje siły. Tak właśnie wygląda twarz człowieka (bo na drugim końcu komentarzy zawsze jest jakiś człowiek), który słyszy kilkanaście razy w ciągu ostatnich kilku godzin pod swoim adresem słowo „karzeł”. (To określenie jest odbierane jako pejoratywne i źle przyjmowane przez osoby niskorosłe. Przyp. red). Który słyszy, że jest ciekawostką w cyrku. I to nie pierwszy raz.

Dokładnie jak pan Paweł napisał w jednym ze swoich wielu komentarzy - „karzeł Ola wyłapała jedno zdanie i się z nim utożsamia”. 

Wydawało mi się, że mam siłę walczyć o coś. Prosić, błagać, przekonywać, argumentować. W końcu nawet się wkurzyć. I nawoływać publicznie. Żeby nie dehumanizować. Żeby nie promować konotacji z cyrkiem. Żeby nie wyzywać słowem pejoratywnym.

Myślałam, że czasy kiedy płaczę w domu, bo ktoś za mną krzyczy „Karzeł, karzeł” mam już za sobą, ale niestety tak nie jest.

Biologiczna Bzdura Roku wybrana. Kto wygrał w niechlubnym rankingu? >>  

Znikam. Nawet nie wiem na jak długo. Ale wiem, że nie będę potrafiła pewnych rzeczy zignorować, więc chyba po prostu nie nadaję się już do tego.

Muszę się po prostu wyłączyć bo najzwyczajniej w świecie... nie wyrabiam. Straciłam ten cały je***y dystans.

Dziękujcie za ten ogrom ciepła od Was. Przepraszam, że mimo tego się poddaję. Trzymajcie się tam – czytamy pod zdjęciem, na którym widać zapłakaną twarz Oli Petrus.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia dla stand-uperki.

Nie znikaj, Dziewczyno!

Trzymaj i nie poddawaj się! Jesteś super, podziwiam Cię.

Jesteśmy z Tobą, Olu!

Wyrazy wsparcia – czytamy.

Popularny DJ trafił do szpitala po awanturze z ojcem. Joseph Capriati jest w ciężkim stanie >> 

Przyłączamy się do tych komentarzy! Mamy nadzieję, że wpis Oli Petrus skłoni do refleksji krytykujące ją osoby.

Nienaturalnie niski wzrost może być skutkiem zaburzeń hormonalnych czy genetycznych, ale też czynników środowiskowych. Niskorosłość ma zasłużone miejsce m.in. w literaturze i filmie. Najwyższy czas na jej pełną akceptację społeczną!

Ola Petrus zapowiedziała przerwę w mediach, jednak 12 stycznia wrzuciła relację na InstaStory, w której zaznacza, że w 2021 roku będzie akceptowała tylko dobre wibraje. 

Wyłącznie takich jej życzymy! 

Wpis Oli jest nie tylko gorzki, lecz także zawiera wulgarne słowa. Ostrzegamy przede wszystkim młodszych Czytelników. 

 

Drodzy, mam dosyć. Mam po prostu kurwa dosyć. Myślałam, że jakoś to wszystko ogarnę, udźwignę ale to ponad moje siły....

Opublikowany przez Ola Petrus Sobota, 9 stycznia 2021

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.