Reklama
placeholder
News

Olga Szomańska kiedyś współpracowała z Piotrem Rubikiem. Teraz wydała nowy singiel Nasz raj, okazja jest szczególna

Olga Szomańska kiedyś współpracowała z Piotrem Rubikiem. Teraz wydała nowy singiel Nasz raj, okazja jest szczególna

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Olga Szomańska to wokalistka i aktorka. W tym roku mija 25 lat od jej telewizyjnego debiutu w jednym z kultowych talent show. Artystka została laureatką odcinka, w którym zaśpiewała piosenkę pod tytułem W moim magicznym domu z repertuaru Hanny Banaszak, a następnie wystąpiła w finale programu w Sali Kongresowej. Otworzyło jej to drzwi do dalszej kariery.

Te kobiety i ich marki osobiste są 'najwięcej warte' według Forbesa. Ranking 2024 >>

Przez wiele lat współpracowała z Piotrem Rubikiem i Zbigniewem Książkiem, co zaowocowało nagraniem z nimi dwóch płyt oraz zdobyciem m.in. Grand Prix Festiwalu Top Trendy w Sopocie za piosenkę Niech mówią, że to nie jest miłość.Olga Szomańska jako pierwsza Polka wystąpiła w duecie z Andrea Bocellim. Współpracowała również z Bobbym McFerrinem i zespołem Scorpions.

Artystka spełnia się też jako aktorka dubbingowa. Wystąpiła w ponad 100 produkcjach, w tym wielu filmach Disneya. Urszula, jedna z głównych postaci  filmu Disneya Mała Syrenka, mówi i śpiewa głosem Olgi Szomańskiej.

Olga Szomańska  z nowym singlem Nasz raj. Zobaczcie ten romantyczny teledysk

Wokalistka ma na swoim koncie trzy autorskie albumy: Nówka, W duetach oraz wydany w 2021 roku Ja lubię. Obecnie Olgę Szomańską można oglądać na deskach teatralnych w musicalach SIX oraz Zakonnica w Przebraniu. Wokalistka jednak nie przestaje pracować nad swoimi piosenkami.

19 czerwca 2024 roku miał swoją premierę jej najnowszy singiel pod tytułem Nasz raj, Utwór opowiada o relacji dwojga ludzi, która pełna jest wzlotów i upadków.  Piosenka ta jest prezentem od Olgi dla jej fanów. Romantyczny i pełen emocji teledysk do niej możecie zobaczyć poniżej:

Podsiadło i Vito Bambino na nowej płycie sanah! Kaprysy już dostępne >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama