News

ON AIR Festival 2023 został przełożony. Oto nowa data imprezy

ON AIR Festival 2023 został przełożony. Oto nowa data imprezy

fot. YouTube /On Air Festival/

Kolejny polski festiwal muzyczny nie odbędzie się w tym roku zgodnie z planem. Na jaką datę przełożono drugą edycję ON AIR Festival?

Iron Maiden: setlista. Te kultowe hity zespołu zabrzmią w Krakowie 13 i 14 czerwca

ON AIR Festival 2022 - co się działo?

Pierwsza edycja ON AIR Festival odbyła się w dniach 9-10 września 2022 roku. W tamtych dniach na scenie pojawiło się wiele muzyków ze sceny międzynarodowej, m.in. Tame Impala, Baasch, Celeste czy Jorja Smith. Oprócz atrakcji muzycznych na zgromadzonych czekało wesołe miasteczko oraz rozbudowany obszar gastronomiczny.

Kraków Live Festival 2023 nie odbędzie się. Wydano oświadczenie >>

ON AIR Festival 2023 - zmiana daty imprezy

7 czerwca na profilu na Facebooku ON AIR Festivalu pojawiła się informacja o tym, że druga edycja wydarzenia odbędzie się w innym czasie niż zapowiedziano. Impreza została przełożona na 6-7 września 2024 roku. Jednocześnie organizatorzy zapewnili, że agencja Follow The Step w najbliższym czasie skontaktuje się ze wszystkimi osobami, które zakupiły już bilet na festiwal. Podane zostaną również istniejące możliwości na wymianę wejściówek. Duża część internautów pozostawiła pod postem reakcję, m.in. smutny lub roześmiany emotikon, ale autorzy wpisu uniemożliwili komentowanie posta.
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.