News

Ona By Tak Chciała na studniówce 2020! Zobaczcie ten taniec

Ona By Tak Chciała na studniówce 2020! Zobaczcie ten taniec

Fot. Facebook.com/RonnieFerrariOFFICIAL/YouTube.com/eOstroleka

Uczniowie bawili się na studniówce 2020 do hitu Ona By Tak Chciała. Koniecznie zobaczcie ich taniec!

Ronnie Ferrari zmienił pseudonim! >> 

Ona By Tak Chciała – Ronnie Ferrari – Studniówka 2020

Okres studniówek trwa w najlepsze. Co roku 100 dni przed maturą uczniowie szkół średnich bawią się na balu. Po tradycyjnym polonezie przychodzi czas na imprezę do białego rana, w czasie której rozbrzmiewają kawałki, które podbiły listy przebojów. W 2020 roku na studniówce nie może zabraknąć chyba największego imprezowego hitu ostatnich miesięcy – singla Ona By Tak Chciała Ronniego Ferrari.

Przypomnijmy, że piosenka Ona By Tak Chciała pojawiła się na YouTube w sierpniu 2019 roku. W tej chwili klip do singla ma ponad 110 milionów wyświetleń! Dodajmy, że jakiś czas po premierze kawałek Ona By Tak Chciała znalazł się na 1. miejscu listy Polska TOP50 w serwisie Spotify.

Ronnie Ferrari: kim jest autor hitu ONA BY TAK CHCIAŁA? >> 

Na swojej studniówce do piosenki Ronniego Ferrari bawili się m.in. uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce. Na nagraniu, które trafiło do internetu widać, że kiedy tylko DJ puścił Ona By Tak Chciała, impreza rozkręciła się na dobre. Zobaczcie jak wszyscy szaleli na parkiecie! ;-) 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.