News

Ronnie Ferrari: kim jest autor hitu ONA BY TAK CHCIAŁA?

Ronnie Ferrari: kim jest autor hitu ONA BY TAK CHCIAŁA?

Fot.Facebook.com/RonnieFerrariOFFICIAL

Kim jest Ronnie Ferrari? Poznajcie autora hitu Ona By Tak Chciała, który podbija internet! Wiedzieliście o nim wszystko?

Fame MMA 5: Lord Kruszwil oficjalnym zawodnikiem! Wiemy z kim się zmierzy >> 

Ronnie Ferrari: Ona By Tak Chciała

W sierpniu 2019 roku Ronnie Ferrari wrzucił na swój kanał na Youtube piosenkę Ona By Tak Chciała. Singiel muzycznie przupomina disco-polo. Mimo, że zawiera dużo wulgaryzmów, błyskawicznie stał się hitem. Do tej pory odtworzono go ponad 55 milionów razy! Z kolei w serwisie Spotify piosenka znalazła się na 1. miejscu listy Polska TOP50.

Muzykę do Ona By Tak Chciała skomponował Ronnie Ferrari. Przyczynił on się również do napisania tekstu piosenki. W opisie do singla na YouTube możemy znaleźć informację, że Ona By Tak Chciała to „utwór eksperymentalny należący do Me and Twoj Stary EP”.

Mamy polskich gwiazd. Co o nich wiemy? >> 

Ronnie Ferrari – imię i nazwisko, wiek, gdzie mieszka? 

Ronnie Ferrari ma 20 lat. Urodził się 19 września 1999 roku we Włocławku. Wokalista tak naprawdę nazywa się Hubert Kacperski. Hubert przeprowadził się z rodzinnego miasta do Gdyni, gdzie aktualnie studiuje w Wyższej Szkole Bankowej.

Skąd wziął się pseudonim Ronnie Ferrari? W jednym z wywiadów artysta wyjaśnił, że pomysł na ksywkę podsunęła mu wytwórnia muzyczna „OWSLA”.

Ich utwory zainspirowały mnie do pracy z muzyką. Jeden z moich ulubionych producentów owej wytwórni a’ka Getter, był odzwierciedleniem mojej osobowości. Pewnego dnia wrzucił on na YouTube parodię reality show, w którym grał postać fikcyjną, nazwaną Ronnie Ferrari – powiedział Hubert Kacperski portalowi Młody Włocławek.

Primark w Polsce będzie później. Kiedy otwarcie sieciówki? >> 

Ronnie Ferrari: YouTube, Instagram, koncerty

Ronnie Ferrari nagrywa na YouTube od 2017 roku. Pierwszym kawałkiem, który wrzucił na kanał był Ruskacz. Wideo ma ponad 19 milionów wyświetleń. W tej chwili Ronnie Ferrari ma na YouTube 405 tysięcy subskrybentów. Na Instagramie @_ronnieferrari śledzi go natomiast prawie 30 tysięcy osób.

Ronnie Ferrari gra w klubach w całej Polsce. Listę koncertów znajdziecie na oficjalnym profilu na Facebooku artysty.

Słuchacie kawałka Ona By Tak Chciała

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TOP 1 POLSKAAAAAAAAAAAA

Post udostępniony przez Ronnie Ferrari (@_ronnieferrari)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yo

Post udostępniony przez Ronnie Ferrari (@_ronnieferrari)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#qurkuma #ronnie #ferrari #fresh

Post udostępniony przez Ronnie Ferrari (@_ronnieferrari)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.