News

10-lecie One Direction: godzina z piosenkami zespołu w 4FUN.TV!

10-lecie One Direction: godzina z piosenkami zespołu w 4FUN.TV!

fot. YouTube.com/One Direction

One Direction obchodzi 10-lecie powstania! Aż ciężko uwierzyć, że kultowy zespół powstał całą dekadę temu.

23 lipca przypada 10. rocznica działalności One Direction. Zespół co prawda obecnie zawiesił działalność, a jego członkowie skupili się na karierach solowych, ale 1D dla fanów zawsze będzie legendarną grupą, która nagrała wiele hitów. 

Nicki Minaj jest w ciąży! Pokazała zdjęcia z brzuszkiem >>

Przypomnijmy, że One Direction narodziło się w brytyjskiej edycji programu X Factor. W 2010 roku Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik, Harry Styles i Louis Tomlinson przyszli na castingi do siódmej edycji programu. Podczas tzw. „bootcampu”  juror Simon Cowell miał uznał, że osobno wokaliści nie są tak ciekawi dla muzycznego świata jak w grupie i zaproponował, aby połączyć ich w zespół. Panowie jako jedyni z grupy Simona Cowella dotarli do finału i zajęli w nim trzecie miejsce. Po programie grupa podpisała kontrakt z wytwórnią i ich kariera potoczyła się lawinowo. 

One Direction mają na swoim koncie 5 hitowych płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy i takie przeboje jak One Way Or Another, What Makes You Beautiful, Best Song Ever i Drag Me Down. W 2015 roku z grupy odszedł Zayn Malik, a zespół zawiesił działalność w 2016 roku. Artyści skupili się na karierach solowych. Do dzisiaj jednak jako 1D mają mnóstwo fanów na całym świecie.

Monika Chojdak to polska Jennifer Lopez? Zobaczcie jej zdjęcia >>

Z okazji 10-lecia powstania One Direction przygotowaliśmy w 4FUN.TV coś specjalnego. W czwartek 23 lipca na naszej antenie od 14:00 do 15:00 w programie Chcesz?Masz! przez całą godzinę posłuchamy największych hitów od 1D!
 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj