Reklama
placeholder
News

One Direction WRACA?! Liam Payne potwierdza

One Direction WRACA?! Liam Payne potwierdza

Fot. Wikimedia Commons/Fiona McKinlay

Reklama
Reklama
placeholder

One Direction wraca?! Liam Payne potwierdza, że zespół szykuje niespodziankę dla fanów. Co już wiadomo?

Felivers śpiewają hit One Direction! Jak wyszło? >> 

One Direction to zespół, który powstał w 2010 roku. Do grupy należeli: Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson oraz (do 2015 roku) Zayn Malik. One Direction wydał pięć albumów (ostatni Made in the A.M. ukazał się w 2015 roku). Zespół zdobył ogromną popularność i grono wiernych fanów, jednak w 2016 roku poinformował o zawieszeniu działalności. Wszyscy członkowie rozpoczęli kariery solowe.

Chociaż od zawieszenia One Direction minęło sporo czasu, fani wciąż mają nadzieję, że zespół wróci na scenę. Prawdopodobnie rzeczywiście muzycy planują reaktywację z okazji 10. rocznicy powstania. 

One Direction: nowy singiel, ale raczej nie w komplecie. Kogo zabraknie? >> 

One Direction obchodzi 10. rocznicę powstania

19 kwietnia 2020 roku Liam Payne wziął udział w live na Instagramie ze szwedzkim Dj-em Alesso. Wokalista zdradził, że One Direction „szykują coś specjalnego” z okazji 10-lecia powstania zespołu. Mówi się, że w projekcie biorą udział wszyscy członkowie boysbandu – zarówno Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, jak i Zayn Malik, który odszedł z One Direction w 2015 roku.

Jak podaje E! News, dociekliwi fani mieli zauważyć, że od jakiegoś czasu Zayn Malik nie jest już określany w internecie jako „były członek zespołu”. W tej chwili obok jego nazwiska ma pojawiać się słowo „wokal”. Dodatkowo wszyscy członkowie One Direction mają obserwować Malika na Twitterze, mimo że nie robili tego od czasu kiedy ten podjął decyzję o odejściu z zespołu.

To nie wszystko. W czasie live z Liamem Paynem, Dj Alesso powiedział, że ma wiele pytań o One Direction, ale nie chce ich zadawać, bo wie, że Liam Payne „nie może zdradzić zbyt wiele”. W rozmowie Payn mówił jednak, że większość członków One Direction jest w Londynie, gdzie próbują spotkać się na FaceTime.

Nie mogę powiedzieć za dużo. Louis skrytykował mnie ostatnio, że zdradziłem zbyt wiele naszych planów (...) – dodał tajemniczo.

Liam Payne o One Direction: „To by mnie zabiło” >> 

Louisowi Tomlinsonowi chodziło zapewne o wywiad, którego Liam Payne udzielił jakiś czas temu magazynowi The Sun. W rozmowie z dziennikarzami powiedział:

Zbliża się dziesięciolecie, więc przez ostatnie kilka tygodni wspólnie dużo o tym rozmawiamy, co jest naprawdę miłe. Istnieje dużo różnych rzeczy, nad którymi wszyscy pracujemy i staramy się, żeby doszły do skutku.

Wszystko wskazuje na to, że One Direction szykują dla fanów coś niesamowitego! Mówi się, że zespół wypuści niedługo nowy singiel. Niestety, przynajmniej na razie, nie ma co liczyć na ich wspólną płytę i trasę koncertową. Oprócz tego, że tego typu inicjatywy są trudne do zrealizowania z powodu pandemii koronawirusa, wszyscy członkowie One Direction skupiają się w tej chwili głównie na karierach solowych.

Czekacie na powrót One Direction?

W czwartek 23 lipca na naszej antenie od 14.00 do 15.00 w programie Chcesz?Masz! przez całą godzinę będziecie mogli posłuchać największych hitów od One Direction! 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama