News

Domki na Open’erze po raz pierwszy! Ile kosztują i jak je zamówić?

Domki na Open’erze po raz pierwszy! Ile kosztują i jak je zamówić?

Fot. Instagram.com/opener_festival

Na Open’er Festival po raz pierwszy pojawią się domki! To supersprawa dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić z festiwalu ani chwili, a nie czują się do końca komfortowo pod namiotem. Ile kosztują i jak zarezerwować takie mieszkanie?

Opener 2019: znamy line up! [LISTA AKTUALIZOWANA] >> 

Domki na Open’erze – wyposażenie, koszt, jak zamawiać

Open’er Festival to jedna z największych muzycznych imprez w Polsce, która przyciąga prawdziwe tłumy. W tym roku organizatorzy postanowili przygotować niespodziankę dla uczestników zabawy. Na terenie Open’era będzie można wynająć domek!

Open'er 2019: znamy ceny karnetów na festiwal! >> 

Open'er Sleephuts są przeznaczone dla wszystkich, którzy kupili 4-dniowy, weekendowy lub jednodniowy karnet na festiwal i posiadają opaskę Sleephuts. W jednym domku mogą nocować maksymalnie 4 osoby. Co znajdziecie w open’erowym mieszkanku?

Każdy domek jest wyposażony w dwa piętrowe łóżka, małą komodę, dwa leżaki, lamkę, wieszak i przedłużacz do ładowania telefonu. Dodatkowo w strefie domków znajduje się recepcja i osobna strefa sanitarna, jest też możliwość podłączenia np. suszarki i czajnika. Dostępne są również opcje dodatkowe. Za dopłatą możecie wypożyczyć ręczniki, pościel, sztućce talerze, kubki, a nawet… zamówić sprzątanie!

Open'er 2019: ostatnie ogłoszenia to sztos! >> 

Warto zaznaczyć, że domki na Open’erze będą znajdowały się ok 550 m od głównego wejścia na festiwal i 100 m od sklepu festiwalowego, więc na pewno niczego nie przegapicie. ;-) Najważniejsze jest jednak to, że Sleephuts można wynająć tylko na 5 dób, czyli cały czas trwania Open’er Festival (od 2 lipca, do 7 lipca do 14:00).

Ile kosztuje wynajem domku na Open’erze? Za domek dla 1-4 osób na polu namiotowym trzeba zapłacić 2500 złotych. Do tej kwoty trzeba jeszcze doliczyć 1000 złotych kaucji, która będzie pobierana gotówką w dniu zakwaterowania. Sleephuts możecie je wynająć na tej stronie.

Koncerty w Polsce 2019: kto wystąpi? [LISTA AKTUALIZOWANA] >> 

Open’er Festival 2019 – line up, bilety

Przypominamy, że koncerty na Open’er Festival 2019 odbędą się w dniach 3-6 lipca 2019 roku przy lotnisku Gdynia-Kosakowo. Przed publicznością wystąpią m.in.: Travis Scott, Diplo, Anna Calvi, G-Eazy, Rosalia, Marina, Sokół, Lana Del Rey, zespół Interpol oraz Kylie Minogue! Minogue wystąpi w Polsce 5 lipca.

Do Open’era 2019 zostało mało czasu, ale bilety są jeszcze dostępne! Możecie je kupić na tej stronie.

Wybieracie się na Open’era?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj