Reklama
placeholder
News

Orange Warsaw Festival 2019: znamy datę!

Orange Warsaw Festival 2019: znamy datę!

fot. materiały własne/4FUN.TV - Diana Kubiak

Reklama
Reklama
placeholder

Orange Warsaw Festival to jeden z największych polskich festiwali muzycznych. Ta impreza odbywa się w Warszawie od 2008 roku.

Festiwal aktualnie odbywa się na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Dla porównania, pierwsze dwie edycje odbyły się na Placu Defilad w Warszawie (!). W ciągu prawie 11 lat działalności festiwal rozrósł się i musiał zmienić lokalizację, a na Orange Warsaw Festival wystąpiły największe światowe gwiazdy zbierając pod sceną kilkunastotysięczne tłumy.

Polska piosenkarka zdobyła nagrodę na festiwalu w Stanach! >>

Podczas ubiegłej edycji festiwalu na warszawskim Służewcu wystąpili m.in. Dua Lipa, Sam Smith, Tyler, The Creator, Taco Hemingway i Axwell & Ingrosso. Brzmi imponująco, prawda?

W tym roku organizatorzy festiwalu stworzyli ankietę, w której zapytali kogo najbardziej chcielibyście zobaczyć na OWF. Okazuje się, że najwięcej osób czeka na wystepy Imagine Dragons, 5 Seconds Of Summer i Troye Sivana.

Nie wiemy jeszcze jakie koncerty czekają nas na Orange Warsaw Festival, ale portal Koncerty w Polsce podał datę imprezy. Na oficjalne potwierdzenie organizatorów musimy chyba jeszcze trochę poczekać.

Justin Bieber – nowa płyta The Best. Jakie piosenki i kiedy premiera? >>

Orange Warsaw Festival 2019 ma odbyć się w dniach 31 maja i 1 czerwca 2019 roku.

Z kim widzimy się na warszawskim Służewcu? Dajcie znać jakich artystów chcielibyście zobaczyć na Orange Warsaw Festival 2019!

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama