Reklama
placeholder
News

Justin Bieber – nowa płyta The Best. Jakie piosenki i kiedy premiera?

Justin Bieber – nowa płyta The Best. Jakie piosenki i kiedy premiera?

YouTube.com/Justin Bieber

Reklama
Reklama
placeholder

Justin Bieber już dawno nie chwalił się nowymi produkcjami. Ostatnią piosenką wokalisty jest Cold Water nagrane wspólnie z Major Lazer dwa lata temu.

Od tego czasu w życiu Biebera sporo się zmieniło – zdążył rozstać się z Seleną Gomez, związać z modelką Hailey Baldwin, oświadczyć się jej, a nawet sprawić, że w ekspresowym tempie stała się panią Bieber. Nie milkną plotki również o tym, że niedługo Justin zostanie ojcem, a Hailey jest w ciąży.

Justin Bieber zostanie ojcem?! Fani nie mają wątpliwości >>

Justin Bieber muzycznie nie ma czym ostatnio się pochwalić, ale podobno jego żona mocno motywuje go do powrotu do studia. Niedawno manager gwiazdy zamieścił na Twitterze wpis, w którym zasugerował, że piąta płyta Justina Biebera pojawi się jeszcze w tym roku.

Justin Bieber: piąta płyta w 2019 roku?! >>

Sam zainteresowany nie potwierdził i nie zaprzeczył tej informacji, ale wiemy już, że faktycznie na rynku muzycznym pojawi się nowa płyta Justina Biebera.

Z okazji 10-lecia działalności scenicznej wokalista wyda album The Best, na którym znajdą się największe hity piosenkarza. Z pewnością na krążku znajdą się takie przeboje jak Baby czy What Do You Mean.

Premiera płyty Justina Biebera The Best zaplanowana jest na 27 lutego 2019 roku. Czekacie na ten album?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama