News

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany. To już pewne, ale jest data kolejnego

Orange Warsaw Festival 2021 odwołany. To już pewne, ale jest data kolejnego

fot. materiały własne/4FUN.TV - Diana Kubiak

Orange Warsaw Festival 2021 został odwołany. To już oficjalna wiadomość. Organizatorzy podali datę kolejnej edycji.

Michał Szczygieł śpiewa o miłości. Singiel Więcej zapowiada debiutancką płytę >> 

Orange Warsaw Festival – odwołany. Nowa data

29 marca 2021 roku ogłoszono, że Orange Warsaw Festival został odwołany. Wydarzenie po raz kolejny nie może się odbyć z powodu pandemii koronawirusa.

(…) Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Mimo wszystko dla fanów festiwalu mamy też dobre wieści:

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin. Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów - Tyler, The Creator oraz fantastyczny BROCKHAMPTON, już potwierdzili swój udział w nowych datach festiwalu w roku 2022! A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach. (…) Dziękujemy, że nas wspieracie. Szykujemy dla Was epicką edycję! Widzimy się w 2022 roku na Orange Warsaw Festival! OWF Team – poinformowano.

Nowe obostrzenia od 27.03: przedszkola, salony fryzjerskie, sklepy meblowe zamknięte. Co jeszcze? >> 

Przypomnijmy, że w 2020 roku impreza również została anulowana przez pandemię koronawirusa. W czasie serii koncertów zaplanowanych na 5-6 czerwca mieli zagrać m.in. Camila Cabello, Tyler The Creator czy 5 Seconds Of Summer.

Zapewniono, że na OWF 2021 zostaną zaproszeni ci sami artyści co rok wcześniej. Jakiś czas później mówiło się, że do line upu dołączyli Young Thug oraz zespół Brockhampton.

Wybierzecie się na Orange Warsaw Festival 2022?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.