News

Lukas Meijer kolejnym gościem Orchestonu w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Lukas Meijer kolejnym gościem Orchestonu w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Fot. materiały prasowe

Lukas Meijer kolejnym gościem specjalnym Ochestonu! Bilety na pierwszą edycję wyprzedały się co do miejsca, a po Krakowie przyszła pora na Warszawę.

Shallow - to oni nagrali najpiękniejszy polski cover >> 

Orcheston 2019: koncert w Warszawie

Lukas Meijer, członek zespołu Sleep For Lucy, ponownie zaprezentuje aranżacje genialnych hitów muzyki elektronicznej w trakcie warszawskiego Orchestonu. Niezwykłe wydarzenie, dedykowane zarówno miłośnikom muzyki elektronicznej, jak i klasycznej, to już druga okazja, aby usłyszeć symfoniczne interpretacje największych hitów takich twórców jak: Depeche Mode, Avicii, Swedish House Mafia, Donna Summer, Rudimental, Vangelis, Faithless czy Daft Punk.

Do kolejnej edycji projektu zaproszono gości specjalnych, w tym właśnie Lukasa Meijera, który współpracował z takimi gwiazdami jak: Stevie Aiello (30 Seconds To Mars), Tommy Henriksen (Alice Cooper, Hollywood Vampires) czy – nominowany do Grammy – Mark Holman (Daughtry, Three Days Grace). Polska publiczność natomiast miała okazję poznać tego szwedzkiego muzyka za sprawą współpracy z Gromeem. To właśnie ten duet stworzył takie hity jak Light Me Up czy Without You, a w 2018 roku reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie.

Tulia - co oznacza nazwa zespołu, który jedzie na Eurowizję 2019? >> 

To kolejny artysta, zaraz po Reni Jusis, który powraca na Orcheston. Po pierwszej edycji spotkaliśmy się z ogromnym entuzjazmem publiczności, ale także z chęcią artystów do powrotu na symfoniczno-elektroniczną scenę przy kolejnych edycjach koncertów. Pojawią się również nowe twarze. Ogłoszenia kolejnych gości specjalnych planujemy już niebawem - podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje Orcheston.

Przypominamy, że podczas pierwszej edycji Orchestonu Lukas Meijer zaprezentował symfoniczną aranżację znanego na całym świcie utworu Don't You Worry Child Swedish House Mafii, dzięki któremu wywołał dreszcze emocji wśród zgromadzonej publiki w ICE Kraków Congress Centre. Tego wieczoru oczywiście nie zabrakło również wykonania Light Me Up, podczas którego wypełniona po brzegi Sala Audytoryjna rozbłysła setkami migoczących światełek.

Doda pokazała nowy klip! Zobaczcie teledysk do singla Nie Mam Dokąd Wracać >> 

Orcheston 2019: data, miejsce, bilety

Kolejna edycja Orchestonu odbędzie się 17 maja 2019 roku w COS Torwar w Warszawie.

Bilety na koncert można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem.

4FUN.TV jest patronem medialnym wydarzenia. Śledźcie nasze newsy i polujcie na bilety na Orcheston 2019 na naszej stronie!

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj