News

Orcheston: Mateusz Ziółko gościem specjalnym! Co zaśpiewa?

Orcheston: Mateusz Ziółko gościem specjalnym! Co zaśpiewa?

fot. materiały prasowe

Mateusz Ziółko - jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce wystąpi razem z Gromeem i Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej podczas Orchestonu. Artysta dołącza do zacnego grona kobiecych wokali: Reni Jusis, Beaty Kozidrak, Sarsy i Natalii Szroeder. Wszyscy wystąpią podczas jednego z najbardziej wyczekiwanych koncertów końca 2018 roku.

Jako pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów zdobył wiele nagród i wyróżnień. Jest zwycięzcą III edycji programu The Voice Of Poland oraz X edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

To upór i determinacja zaprowadziły go na szczyt. Mateusz Ziółko prezentuje niezwykły kunszt artystyczny, co udowadnia podczas każdego występu. Swoje niekwestionowane zaplecze wokalne pokazał podczas ostatniej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wykonał wtedy szereg różnych utworów, wcielając się w postacie światowej sceny muzycznej. 

Orcheston - goście specjalni >>

To jeden z najlepszych głosów i osobowości na polskiej scenie muzycznej. Jego charyzmatyczny i unikatowy głos doskonale współgra z moją wrażliwością, dlatego cieszę się, że razem z nami współtworzy tę historię, jaką jest Orcheston - komentuje Gromee, współtwórca projektu Orcheston.

Obecnie Mateusz intensywnie koncertuje w całej Polsce. Podczas Orchestonu podejmie się niezwykle ambitnego repertuaru z dyskografii legendy muzyki elektronicznej. Czyjego? To pozostaje na razie niespodzianką.

Orcheston odbędzie się 14 grudnia 2018 roku w ICE Kraków Congress Centre. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Chcesz tam być razem z nami?

Wygraj bilety na Orcheston i nocleg w hotelu >>

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj