Reklama
placeholder
News

Nie żyje 29-letnia gwiazda Eurowizji. Co się stało?

Nie żyje 29-letnia gwiazda Eurowizji. Co się stało?

Fot. Instagram.com/eurovision

Reklama
Reklama
placeholder

Nie żyje 29-letnia gwiazda Eurowizji. Pożegnali ją m.in. przedstawiciele międzynarodowego konkursu. Co się stało?

Ryszard Kotys: pogrzeb odbył się w tajemnicy. Jest pomysł na upamiętnienie aktora >> 

Örs Siklósi nie żyje

6 lutego 2021 roku poinformowano o śmierci Örsa Siklósiego – uczestnika Eurowizji 2018. Przykra wiadomość pojawiła się na Facebooku węgierskiego zespołu AWS, którego 29-latek był wokalistą. Örs Siklósi przegrał walkę z chorobą – w czerwcu 2020 roku zdiagnozowano u niego białaczkę.

Powiedzieć niewypowiedziane, napisać to, czego żadne słowa nie mogą opisać. To właśnie musimy teraz zrobić. (…) Z głębokim smutkiem informujemy, że Örs wczoraj zmarł. (…) Był ogniem, serdecznym towarzyszem i przyjacielem, inspirującą osobą, której można było zaufać i na której zawsze można było polegać. Był prawdziwym cudem. (…) Mieliśmy szczęście, że był obecny w naszym życiu i chociaż będzie nam go wszystkim brakowało, będzie z nami każdego dnia (…) – czytamy.

Z oświadczenia zespołu AWS dowiadujemy się, że Örs Siklósi wiosną 2021 roku planował wydać pierwszą solową płytę. Jesienią jego grupa miała wypuścić piąty krążek i wrócić do koncertowania.

Örsa Siklósiego pożegnali organizatorzy Eurowizji. Na Instagramie @eurovision pojawił się post z kondolencjami dla bliskich zmarłego artysty.

Nagrała TikToka i zginęła od strzału. Ostatni filmik 16-letniej Kalecii Williams >> 

Örs Siklósi – Eurowizja 2018

Örs Siklósi wspólnie z zespołem AWS reprezentował Węgry na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Z piosenką Viszlát Nyár zajęli 21. miejsce.

AWS powstał w 2006 roku. Band gra muzykę z pogranicza rocka i metalu alternatywnego z post hardcore’em. Zespół został założony przez Bence Bruckera, Dániela Kökényesa, Örsa Siklósiego i Árona Veressa.

Do tej pory ukazały się cztery albumy studyjne AWS. Ostatni – Fekete Részem – miał premierę w 2018 roku.

 

Elmondani az elmondhatatlant, leírni a leírhatatlant. Ez az, amit most meg kell tennünk. Júniusban Örsnél leukémiát...

Opublikowany przez AWS Sobota, 6 lutego 2021

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama