News

Oscary 2019: 5 najlepszych piosenek, które powalczą o statuetkę

Oscary 2019: 5 najlepszych piosenek, które powalczą o statuetkę

Fot. Instagram.com

Znamy nominowanych do Oscarów 2019! Zobaczcie, jakie piosenki znalazły się na liście i mają szansę na Nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Oscary 2019: najlepsze piosenki

22 stycznia 2019 roku poznaliśmy wszystkich nominowanych do tegorocznych Oscarów. Mamy co świętować, ponieważ nasz kandydat do nagrody – Zimna Wojna – zdobył aż trzy nominacje – za najlepszy film nieanglojęzyczny i najlepsze zdjęcia. Paweł Pawlikowski natomiast powalczy o miano najlepszego reżysera!

Oscary 2019: NOMINACJE. Ile dla Polski? >> 

A jakie utwory zostały uznane przez Amerykańską Akademię Filmową za najlepsze i mają szansę na Oscara 2019? Chyba nikt nie miał wątpliwości, że o nagrodę powalczy utwór Shallow z filmu Narodziny Gwiazdy. Przypominamy, że jakiś czas temu Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej także doceniło ten utwór i przyznało mu Złoty Glob.

Szansę na Oscara 2019 za najlepszą piosenkę mają także: All The Stars (Czarna Pantera), I'll Fight (RBG), The Place Where Lost Things Go (Mary Poppins Powraca) oraz When a Cowboy Trades His Spurs For Wings (Ballada o Busterze Scruggsie).

Przypominamy, że 91. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w nocy, z 24 na 25 lutego 2019 roku. 

Oscary 2019: tu zobaczycie stream na żywo >> 

Kto Waszym zdaniem jest najlepszy?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.