News

Oscary 2019 online: tu zobaczysz stream na żywo

Oscary 2019 online: tu zobaczysz stream na żywo

fot. pxhere.com

Oscary 2019 odbędą się już w niedzielę 24 lutego 2019 roku. To będzie już 91. ceremonia rozdania najważniejszych nagród w branży filmowej.

Najpierw jednak czekają nas nominacje – o tym, kto i jakie produkcje w 2019 roku staną przed szansą otrzymania Oscara dowiemy się już we wtorek 22 lutego. Ogłoszenie rozpocznie się o 14:20 czasu polskiego i wiemy gdzie możecie tę galę obejrzeć!

Oscary 2019 na żywo: YouTube i TV - gdzie i o której?

Oscary 2019 – gdzie oglądać online [STREAM]

Oficjalny profil Oscarów w serwisie YouTube udostępni stream z tego wydarzenia. Dodajcie ten artykuł do ulubionych stron w przeglądarce, bo dzięki temu streamowi zobaczycie też ceremonię wręczenia nagród, która odbędzie się w niedzielę 24 lutego. W Polsce tradycyjnie będzie to noc z niedzieli na podziedziałek, a gala potrwa 3 godziny.

Oscary 2019 – kto nominowany?

Polacy trzymają kciuki za naszą rodzimą produkcję. Zimna Wojna w reżyserii Pawła Pawlikowskiego nadal ma szanse na nominację!

Fani spekulują, że największe szanse na Oscara ma film Bohemian Rhapsody – kultowy już obraz o życiu wokalisty zespołu Queen, Freddie’go Mercury’ego. W roli głównej wystąpił bezbłędny Rami Malek. Może to on otrzyma Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego? Dowiemy się w nocy z 24 na 25 lutego 2019 roku!

Będziecie oglądać Oscary 2019?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.