News

Ozzy Osbourne odwołuje swoją ostatnią w karierze trasę koncertową. Wokalista ma poważne problemy ze zdrowiem [OŚWIADCZENIE]

Ozzy Osbourne odwołuje swoją ostatnią w karierze trasę koncertową. Wokalista ma poważne problemy ze zdrowiem [OŚWIADCZENIE]

fot. sonymusic.pl

Ozzy Osbourne odwołał swoje koncerty. W mediach społecznościowych brytyjskiego wokalisty pojawiło się poruszające oświadczenie.

Ochman i Kalush Orchestra we wspólnej piosence Cry For You >>

Trasa No More Tours II została ogłoszona w 2017 roku i miała być ostatnią trasą koncertową Ozzy’ego Osbourne’a, który nie wykluczał jednak pojedynczych występów. Terminy pożegnalnych koncertów były wiele razy przekładane m.in. ze względu na stan zdrowia artysty. No More Tours II 2023 planowano wiosną.

1 lutego 2023 roku wieloletni członek zespołu Black Sabbath ogłosił, że nadchodzące koncerty się nie odbędą.

Ozzy Osbourne – koncerty odwołane: oświadczenie

To chyba jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakimi kiedykolwiek musiałem podzielić się z moimi wiernymi fanami. Jak wszyscy wiecie, cztery lata temu miałem poważny wypadek, w którym uszkodziłem kręgosłup.

Moim jedynym celem był powrót na scenę. Mój głos jest w porządku. Jednak po trzech operacjach, leczeniu komórkami macierzystymi, niekończących się sesjach fizjoterapii, a ostatnio przełomowym zabiegu HAL moje ciało nadal jest słabe.

(…) doszedłem do wniosku, że fizycznie nie jestem w stanie wziąć udziału w tournée po Europie i Wielkiej Brytanii, ponieważ wiem, że nie poradziłbym sobie z wymagającą podróżą. Uwierzcie mi, kiedy mówię, że myśl o rozczarowaniu moich fanów naprawdę MNIE WK****A, bardziej niż sobie to wyobrażacie.

Nigdy bym nie przypuszczał, że czasy mojego koncertowania tak się skończą. Mój zespół właśnie obmyśla, gdzie mogę wystąpić bez konieczności podróżowania z miasta do miasta i kraju do kraju.

Chcę podziękować mojej rodzinie... mojemu zespołowi… mojej ekipie... moim wieloletnim przyjaciołom (...) i oczywiście fanom za niekończące się poświęcenie, lojalność i wsparcie oraz za to, że dali mi życie, o jakim nawet nie śniłem.

Kocham Was wszystkich... – napisał 74-letni Ozzy Osbourne.

TVN24 przypomina, że Ozzy Osbourne doznał obrażeń podczas wypadku na quadzie w 2003 roku. Upadek, jaki przydarzył mu się w 2019 roku, pogłębił jego problemy ze zdrowiem. W 2020 roku ogłosił, że stwierdzono u niego chorobę Parkinsona.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.