Reklama
placeholder
News

'Pan Torpeda' nie żyje. 7-latek przegrał walkę z chorobą

'Pan Torpeda' nie żyje. 7-latek przegrał walkę z chorobą

fot. YouTube.com/Marta Witecka

Reklama
Reklama
placeholder

Natan Gajk, znany w sieci jako Pan Torpeda, nie żyje. Chłopiec przegrał z ciężką chorobą, z którą walczył od około 3 lat.

Tom Parker, okalista The Wanted, nie żyje >> 

Pan Torpeda nie żyje

Natan z Sosnowca zmarł 10 kwietnia 2022 roku. Tragiczną wiadomość przekazała na Twitterze ciocia Natana, która relacjonowała w internecie jego zmagania z chorobą.

Przyszedł TEN dzień… W ostatniej ziemskiej drodze, kroczyliśmy za Tobą, by zachować obraz Twojej twarzy. Tak cicho, bez słowa pożegnania poleciałeś... Umarł kawałek mojego serca.  Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości, jak Ty... – napisała Marta Witecka.

Pan Torpeda – choroba

W 2018 roku u Natana zdiagnozowano neuroblastomę IV stopnia. Nowotwór zaatakował m.in. szpik węzłów chłonnych i kości. Wiosną 2021 roku Pan Torpeda przeszedł operację usunięcia guza mózgu.

Taylor Hawkins: taką wiadomość zostawił przyjaciołom przed śmiercią >>

Natan był nazywany Panem Torpedą, bo, jak stwierdziła jedna z lekarek, w walce z neuroblastomą „idzie jak torpeda”.

Od 3 kwietnia Natan, czyli Pan Torpeda, przebywał stacjonarnie w hospicjum.

Dzięki pomocy internautów, poruszonych cierpieniem i wytrwałością chłopca, Natan miał szansę spełnić część swoich dziecięcych marzeń. Uczestniczył między innymi w treningu piłkarzy Zagłębia Sosnowiec, był na trybunach podczas krakowskich derbów, wystąpił też w programie "Mam talent" i odwiedził Magdę Gessler w jej restauracji. Restauratorka pozwoliła mu między innymi potłuc trochę talerzy.

Rysunek Natana, który był fanem Formuły 1, umieszczono na bolidach Alfa Romeo Racing Orlen - Kimiego Raikkonena i Antonio Giovinazziego podczas ostatniego wyścigu F1 w sezonie 2021 w grudniu w Abu Zabi – przypomina serwis TVN24.

Jane Marczewski nie żyje. Uczestniczka talent show zmarła po walce z chorobą >> 

Pan Torpeda 21 września 2022 roku skończyłby 8 lat.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama