Reklama
placeholder
News

Taylor Hawkins: taką wiadomość zostawił przyjaciołom przed śmiercią

Taylor Hawkins: taką wiadomość zostawił przyjaciołom przed śmiercią

fot. Wikimedia Commons/Thomson202019

Reklama
Reklama
placeholder

Taylor Hawkins zmarł 25 marca 2022 roku. Perkusistę Foo Fighters pożegnali w mediach społecznościowych m.in. Perry Farrell i jego żona Etty Lau Farrell. W poruszającym wideo ujawniono jaka była ostatnia wiadomość głosowa od Taylora Hawkinsa.

Dlaczego Taylor Hawkins z Foo Fighters zmarł? Testy wykryły 10 substancji >> 

Taylor Hawkins – przyczyna śmierci perkusisty Foo Fighters

Taylor Hawkins zmarł w wieku 50 lat. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną śmierci muzyka mogło być przedawkowanie narkotyków.

Biuro prokuratora generalnego Kolumbii podało, że wstępne testy toksykologiczne wykryły 10 rodzajów substancji w organizmie Taylora Hawkinsa, m.in. THC (związek, który znajduje się w marihuanie), trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, benzodiazepiny i opioidy. Przed śmiercią perkusista miał odczuwać silny ból w klatce piersiowej.

 Żurnalista szczerze o trudnej przeszłości. Zrobił poruszający 'coming out' >>

Taylor Hawkins – ostatnia wiadomość ujawniona

Perry Farrell, który występował z Foo Fighters na koncercie 20 marca, opublikował filmik na Instagramie, w którym wspomina zmarłego Taylora Hawkinsa.

Był moim najlepszym przyjacielem. Uwielbiała go moja żona, moje dzieci, nawet moje psy – mówił Farrell.

W pewnym momencie do nagrania dołącza Etty Lau Farrell i mówi o ostatniej wiadomości głosowej od Taylora Hawkinsa. 50-latek zostawił ją 24 marca wieczorem.

Dbajcie o siebie, a ja zadbam o siebie. Widzimy się w Sao Paulo (na koncercie podczas festiwalu Lollapalooza w Brazylii – przyp. red.). Kocham, kocham, kocham Was. Śpijcie dobrze – mówił Hawkins.

Pasha Lee nie żyje. Ukraiński aktor zginął na wojnie w wieku 33 lat >> 

Foo Fighters odwołuje koncerty po śmierci Taylora Hawkinsa

Foo Fighters podjęli decyzję o odwołaniu wszystkich zaplanowanych koncertów.

Z wielkim smutkiem Foo Fighters potwierdza odwołanie wszystkich nadchodzących koncertów w związku z okropną stratą naszego brata, Taylora Hawkinsa. Jest nam przykro, że się nie spotkamy. Wykorzystajmy ten czas na żałobę, pozbieranie się, spędzenie czasu z bliskimi, docenianie muzyki i wspomnienia – czytamy w oświadczeniu.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama