Reklama
placeholder
News

Będzie FILM o Pandora Gate? Ma nad nim pracować Sadowska i… Maja Staśko

Będzie FILM o Pandora Gate? Ma nad nim pracować Sadowska i… Maja Staśko

fot. youtube: WATAHA - Krulestwo / Instagram: @mariasadowska / @majakstasko

Reklama
Reklama
placeholder

Pandora Gate poruszyła wielu internautów, odsłaniając tajemnice popularnych polskich youtuberów. Okazuje się, że widzowie już niebawem mogą doczekać się filmu opowiadającego między innymi o tej aferze.

O Pandora Gate zrobiło się głośno na początku października 2023 roku. Sylwester Wardęga opublikował wtedy na swoim kanale na YouTubie WATAHA - Krulestwo film pod tytułem MROCZNA TAJEMNICA STUU I YOUTUBERÓW: PANDORA GATE, w którym przeanalizował oskarżenia Sukanek wobec Stuarta ''Stuu'' Burtona. Influencerka stwierdziła, że ten miał utrzymywać prywatny kontakt ze swoimi nieletnimi fankami. Wardęga przedstawił na to liczne dowody, z których wynika również, że inni youtuberzy nie tylko mieli wiedzieć o nieodpowiednich zachowaniach Stuu, ale też sami brać udział w rozmowach z nastolatkami. Materiał w sprawie Pandora Gate pojawił się również na kanale Mikołaja Tylko, znanego jako Konopskyy. Youtuber przedstawił kolejne dowody na niedopowiednie zachowania youtuberów wobec nastoletnich fanek. 

Stuu zatrzymany w Wielkiej Brytanii. Polska policja potwierdza >>

Pandora Gate: powstanie film o aferze z udziałem polskich youtuberów

Okazuje się, że aferą Pandora Gate zainteresowała się Maria Sadowska. Pod koniec października piosenkarka, która wyreżyserowała filmy takie jak Dziewczyny z Dubaju czy Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, udzieliła wywiadu dla portalu Kozaczek. Maria Sadowska wyznała, że wraz z aktywistką Mają Staśko rozpoczęła pracę nad filmem o zjawisku patoinfluencerów. Produkcja ma opowiadać między innymi o aferze Pandora Gate:

Mogę Wam zdradzić jako pierwszym, że pracujemy nad filmem. Zaczęliśmy już pracować razem z Mają Staśko, która też już o tym pisze książkę. On (film) będzie mówił nie tylko o Pandora Gate, ale także o zjawisku patoinfluencerów, o tym, jak to się stało, że w przestrzeni publicznej kryminaliści zarabiają ogromne pieniądze na mieszaniu w głowach naszym dzieciom. Ja teraz wchodzę w ten świat i powiem wam, że oczom nie wierze, jaki jest poziom hejtu i nienawiści i to wszystko jest w imię zarabiania pieniędzy.

Marcin Dubiel pokazał płaczącą mamę. Nagrał kolejne wideo w sprawie Pandora Gate >>

Maria Sadowska została również zapytana o to, czy ma zamiar współpracować nad filmem wraz z Sylwesterm Wardęgą. Odpowiedziała na to:

Nie przyszło mi to do głowy, ale może masz racje, może powinnam do niego zadzwonić. Oczywiście muszę go pochwalić i ten film jego kolegi Konopskyy'ego – to jest bardzo przyzwoita robota (…) To są bardzo przyzwoicie zrobione reportaże, może nie są to filmy dokumentalne, ale możemy je nazwać reportażami. 

Czekacie na film Marii Sadowskiej i Mai Staśko? 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama