Reklama
placeholder
News

Panic! At The Disco: zespół kończy działalność. Brendon Urie zdradził powód

Panic! At The Disco: zespół kończy działalność. Brendon Urie zdradził powód

fot. YouTube.com/Panic! At The Disco

Reklama
Reklama
placeholder

Panic! At the Disco kończy działalność. Wokalista Brendon Urie wydał oświadczenie, w którym ogłosił decyzję.

Joe Trohman z Fall Out Boy robi przerwę w karierze. Wydał oświadczenie >>

Panic! At the Disco to amerykański zespół, który powstał w 2004 roku. Rok później grupa wydała swój pierwszy album – A Fever You Can't Sweat Out. W sumie Panic! At The Disco ma na swoim koncie siedem studyjnych płyt. Ostatnia – Viva Las Vengeance – miała premierę w 2022 roku.

Brendon Urie w ostatnim czasie solowo tworzył projekt Panic! At The Disco.

24 stycznia 2023 roku na Instagramie @panicatthedisco pojawiła się przykra wiadomość dla fanów zespołu. Jest też jednak dobra informacja – Brendon Urie i jego żona wkrótce zostaną rodzicami.

Mata – nowa piosenka 2 Izoteki. Rapuje o hejcie, na końcu klipu ważna informacja >>

Panic! At The Disco – koniec działalności. Oświadczenie

Czasem podróż musi się skończyć, aby zaczęła się nowa. Staraliśmy się zachować to dla siebie, choć niektórzy z Was mogli o tym słyszeć… Sarah i ja spodziewamy się dziecka już wkrótce! Perspektywa bycia ojcem i obserwowania, jak moja żona staje się matką, jest jednocześnie przytłaczająca, jak i ekscytująca. Czekam na kolejną przygodę.

Zamierzam zakończyć ten rozdział mojego życia i skupić swoją uwagę oraz energię na rodzinie, a razem z tym Panic! At The Disco już nie będzie.

Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie przez te lata. (…) Niezależnie od tego, czy jesteście tu od początku, czy dopiero się tu znajdziecie, to była przyjemność nie tylko dzielić sceny z tak wieloma utalentowanymi ludźmi, lecz także dzielić z Wami nasz czas. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę wszystkich w Europie i Wielkiej Brytanii (…).

Kocham Was. Doceniam Was. Dziękuję, że jesteście – napisał Brendon Urie.

Viva Las Vengeance Tour 2023 zaplanowano na przełomie lutego i marca. Pierwszy koncert odbędzie się 20 lutego w Austrii, a ostatni 10 marca w Manchesterze.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama