News

Parada Wolności - kto zagra w Łodzi? [ROZPISKA GODZINOWA]

Parada Wolności - kto zagra w Łodzi? [ROZPISKA GODZINOWA]

fot. Pixabay.com

Już w sobotę 30 lipca po 20 latach wraca łódzka Parada Wolności wzorowana na legendarnej, berlińskiej Love Parade. Jest to druga co do wielkości taka impreza w Europie. Jednym z organizatorów imprezy jest Rafał Baran, członek New Alcatraz Organization, który sam przyznaje, że został zainspirowany berlińską imprezą w latach 90-tych i chciał przenieść tamten vibe na polską scenę. Podczas parady będzie można usłyszeć takie gatunki muzyki jak trance, techno, house, a nawet hardcore. Parada przejdzie ulicą Piotrkowską i zacznie się o godzinie 17:00. 

Audioriver 2022 – rozpiska godzinowa i program festiwalu >>

Parada Wolności w Łodzi – kto zagra?

Podczas parady możemy liczyć na przejazd aż 10 muzycznych platform. Podczas tej edycji 4FUN.TV i WIXAPOL będą dzielić jedną z nich, na której zagra sam DJ Hazel. To nie wszystko! Parada nie zakończy się wraz z zachodem słońca. Później przewidziany jest legendarny after: New Alcatraz Reaktywacja. Bilety na to wydarzenie możecie kupić TUTAJ.  

„Tańcz, baw się i bądź wolny” – to hasło tegorocznej Parady Wolności. To wydarzenie jest możliwością usłyszenia głosu młodego pokolenia i wyrażenia siebie jako jednostki. Z drugiej strony może też być sentymentalną podróżą w przeszłość dla nieco starszego rocznika, który pamięta jeszcze ostatnią łódzką paradę wolności w 2002 roku. 

Z kim widzimy się na Piotrowskiej?

Parada Wolności w Łodzi - mapa, rozpiska godzinowa


 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.