News

Paris Jackson identyfikuje się jako czarna kobieta. Powiedziała dlaczego

Paris Jackson identyfikuje się jako czarna kobieta. Powiedziała dlaczego

fot. instagram.com/parisjackson/

Paris Jackson jest córką Michaela Jacksona i Debbie Rowe. 25-latka rozwija się w wielu dziedzinach show-biznesu, m.in. jako modelka, piosenkarka i aktorka. Kobieta już od jakiegoś czasu utrzymuje, że jest "wielorasowa" i z dumą utożsamia się z kulturą afroamerykańską.

W 2019 roku portale rozpisywały się o próbie samobójczej Paris, jednak ta w wulgarny sposób jej zaprzeczała. Przez wiele lat Jackson zmagała się z problemami psychicznymi i - jak przyznała - ulgę znalazła w terapii i afirmacji.

Jak dziś mogłaby wyglądać księżna Diana? Zdjęcie podzieliło internautów >>

Paris Jackson identyfikuje się jako czarnoskóra kobieta. Skąd to wyznanie?

W głośnym wywiadzie dla Rolling Stone w 2017 roku, Paris przyznała, że identyfikuje się jako kobieta czarnoskóra. Powołując się na wspomnienia z dzieciństwa, przywoływała sytuację, w której Michael Jackson patrzył jej prosto w oczy, mówiąc: "Jesteś czarna. Bądź dumna ze swoich korzeni." Celebrytka wierzy w słowa ojca i już dawno wzięła je sobie do serca. W wielu wywiadach Paris powtarza, że jest dumna ze swojego afroamerykańskiego dziedzictwa i je pielęgnuje.

Paris Jackson jest zaangażowana w wiele inicjatyw aktywistycznych oraz wspiera ruch Black Lives Matter. We wpisach na swoich profilach w mediach społecznościowych wielokrotnie oznajmiała, że czuje się częścią społeczności czarnoskórych ludzi i jest w swoim mniemaniu prawdziwym połączeniem obu ras. Celebrytka nie określa się również za żadną konkretną orientacją seksualną i utrzymuje, że po prostu kocha ludzi - bez względu na ich płeć.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.