Reklama
placeholder
News

Patrycja Widera nie żyje. Influencerka miała tylko 24 lata

Patrycja Widera nie żyje. Influencerka miała tylko 24 lata

fot. Instagram: @widupa

Reklama
Reklama
placeholder

Patrycja Widera zmarła w wieku 24 lat. Informacja o jej śmierci obiegła media w środę 8 listopada. Influencerka kilka dni przed śmiercią opublikowała w mediach społecznościowych zdjecie ze szpitalnego łóżka.

Patrycja Widera była znana na Instagramie i na TikToku. Jej profil obserwuje ponad 1,5 miliona obserwujących. Influencerka dała się poznać nie tylko internautom, ale też widzom programu Projekt Lady, w którym była jedną z uczestniczek. Patrycja Widera wystąpiła również w serialach Pułapka i Szkoła. Influencerka miała na swoim koncie równiez piosenkę pod tytułem Wyrąbane, którą w 2020 roku nagrała wraz z  Kamilem Kossakowskim. Teledysk obecnie ma ponad 2,5 miliona wyświetleń. 

Oni odeszli w 2023 roku. Te gwiazdy pożegnaliśmy >>

Patrycja Widera nie żyje

O śmierci Patrycji Widery na swoim profilu na Instagramie poinformował między innymi jej przyjaciel, Sebastian Kowalczyk:

„Dziś już Ciebie nie ma ale nadejdzie dzień kiedy się spotkamy i będziemy szczęśliwi na wieki” S.K za zgodą mamy informuje, że @widupa nami już nie ma ale u góry jest szczęśliwa ♥️ uszanujmy prywatność rodziny♥️

Zaledwie 5 dni przed śmiercią Patrycja Widera opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze szpitala, do którego dołączyła przejmujący wpis. Influencerka poinformowała swoich obserwatorów, że jest ciężko chora i czeka ją długie leczenie:

Brzydkie zdjęcia No cóż. Kochani przeżyłam coś okropnego. Instagram to moja pamiątka więc niech bedzie, próbuje siadać ale jeszcze nie wstałam także never say never i do przodu! Dziekuje za wsparcie wszystkim, nie wiedziałam ze to co sie ze mna dzieje jest na tyle poważne że chwilke już byłam z aniołkami i że tyle osób naprawdę zareaguje jakoś. 💜💜Zreszta nieważne, jestem bardzo chora tak w skrócie i już do konca życia mam troszke przerąbane. Ale damy Radek mordeczki! ♥️💜 Miało być zdjęcie z halloween, drążenie dyni🎃 a wyszło jak wyszło. Może wyjdę za dwa tygodnie aczkolwiek leczenie czeka mnie długie.-Tak dla ciekawskich. Miłego dnia♥️♥️Kocham was!!

Tupac otrzymał własną ulicę. Gdzie? >>

Patrycja Widera - przyczyna śmierci

Przyczyna śmierci Patrycji Widery nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej. Artykuł będzie aktualizowany.

Patrycja Widera: pogrzeb. Zebrano 50 tysięcy na pochówek >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama