Reklama
placeholder
News

Patryk Skoczyński śpiewa nowy singiel w #4FUNhome!

Patryk Skoczyński śpiewa nowy singiel w #4FUNhome!

fot. facebook.com/4fun.tv

Reklama
Reklama
placeholder

Patryk Skoczyński tak jak większość z nas spędza kwarantannę w domu. Młody wokalista dołączył do naszej akcji #4FUNhome i zaśpiewał nam przedpremierowo fragment nowego singla.

1 kwietnia wystartowaliśmy z nagraniami live z gwiazdami na naszym profilu na Facebooku – w #4FUNhome sprawdzamy jak spędzają kwarantannę, pytamy jakie mają plany na czas kiedy wszystko wróci do normy i zwiedzamy ich domy. Tym razem to gwiazda szóstej edycji programu The Voice of Poland, Patryk Skoczyński, dołączył do naszej relacji na żywo.

Ewelina Lisowska śpiewa i zapowiada nowe single w #4FUNhome >>

Patryk Skoczyński dwa miesiące temu opublikował singiel Dom, który jest zapowiedzią jego debiutanckiej płyty. Niestety ze względu na aktualną sytuację w Polsce nie wiadomo czy album ukaże się w tym roku. Dla wszystkich fanów Patryka mamy jednak dobrą wiadomość, bo młody muzyk podczas naszej relacji live zapowiedział nową piosenkę, która wyjdzie jeszcze w tym miesiącu!

Kolejny, bo taki tytuł nosi jego drugi singiel, jest piosenką o relacji w związku i zdradzie. Tekst zarówno do tego utworu jak i do piosenki Dom napisała Paulina Przybysz. Patryk Skoczyński specjalnie dla fanów 4FUN.TV wykonał fragment swojego nowego utworu. Usłyszycie go tylko u nas!

Skoczyński przyznał, że choć muzykę komponuje sam, to przy słowach do piosenek woli współpracować z innymi. Nie chcę sam pisać tekstów, bo jeszcze nie czuję się na siłach, żeby to robić. Na razie staram się próbować, ale wszystkie teksty, które napiszę, chowam do szuflady – wyjaśnił w rozmowie z Mateuszem Jędrasiem.

Gromee o powrocie na Eurowizję i co robi na kwarantannie w #4FUNhome >>

Patryk Skoczyński spędza kwarantannę w domu, bo jak przyznał ma słabą odporność i musi o siebie szczególnie dbać. Wolny czas przeznacza na tworzenie nowych piosenek, doskonalenie gry na pianinie i gitarze oraz gotowanie. Prawdopodobnie właśnie gotowanie okazuje się jego drugim powołaniem. :)

Nasz prezenter Mateusz Jędraś postanowił sprawdzić Patryka Skoczyńskiego w dwóch zabawach 44 sekundy oraz Wykończ to. Oglądając zapis relacji live na fanpage 4FUN.TV będziecie mogli dowiedzieć się czy młody artysta wolałby pojechać na Eurowizję czy wygrać talent show. Zobaczycie też jak poradził sobie z tekstami piosenek Eda Sheerana, Baranovskiego i Sama Smitha!

Zastanawialiście się w jakim kierunku muzycznym podąża Patryk Skoczyński? Mateusz Jędraś zapytał o to młodego muzyka. Bardziej ciągnie mnie w kierunku alternatywy i chciałbym robić wolniejsze utwory. Wolniejsze i emocjonalne kawałki często nie chwytają w radiu, a chciałbym tam być. Lubię pop i lubię radio, więc będę próbował to wypośrodkować – powiedział Skoczyński. Okazuje się, że inspiracją dla Skoczyńskiego jest Dawid Podsiadło, który z powodzeniem łączy muzykę alternatywną z popem.

Bądźcie czujni, bo w #4FUNhome na pewno odwiedzimy jeszcze innych artystów. Pamiętajcie o #zostańwdomu i oglądajcie 4FUN.TV!

Smolasty o podrywie 'na sławę' i grach online z fanami w #4FUNhome >>

Kogo chcielibyście zobaczyć w następnym live?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama