News

Patryk Vega: Oczy Diabła. Reżyser zapowiada film o handlu dziećmi [ZWIASTUN]

Patryk Vega: Oczy Diabła. Reżyser zapowiada film o handlu dziećmi [ZWIASTUN]

fot. instagram.com/patryk_vega_official

Pojawił się zwiastun filmu Patryka Vegi Oczy Diabła. Ma opowiadać o handlu dziećmi w Polsce i innych krajach europejskich.

Kontrowersyjny reżyser właśnie zaprezentował materiał promujący jego kolejny film, który będzie dokumentem. Tym razem Patryk Vega pojawił się również po drugiej stronie kamery.

Patryk Vega kręci film o koronawirusie! „Pozdrowienia z planu” >>

Patryk Vega: Oczy Diabła - informacje

W filmie dokumentalnym Oczy Diabła Patryk Vega staje się detektywem śledczym, który bada temat handlu dziećmi w Polsce i na terenie Europy. W szokującym materiale zapowiadającym nową produkcję reżyser rozmawia m.in. z ciężarnymi kobietami, które mają zamiar sprzedać swoje dzieci. 

Zwracam się do Ursuli von der Leyen, przewodniczącej Komisji Europejskiej. Uratowałem dziecko, które miało być sprzedane do burdelu, a potem na narządy. Opowiem Pani, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko i jak sprawić, żeby tego dziecka już nigdy nikt nie szukał – mówi Vega.

Reżyser dotarł również do mężczyzny, który zajmuje się handlowaniem dziećmi i zgodził się opowiedzieć o tym.

W materiale Patryk Vega informuje, że uratował dziecko, które miało być przeznaczone na sprzedaż do domu publicznego, a następnie na organy.

Komentatorzy uważają, że pokazany zwiastun filmu Oczy Diabła jest związany z niezrealizowaną przez reżysera fabularyzowaną produkcją Small World (w głównych rolach wystąpić mają Piotr Adamczyk i Julia Wieniawa).

Premiera filmu na nastąpić wkrótce. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej. Uwaga, materiał zawiera szokujące sceny dialogowe. 

Small World - tak Patryk Vega promuje swój kolejny film? Zwiastun dokumentu Oczy diabła >>

Obejrzycie ten dokument?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.