Reklama
placeholder
News

Paulina i Jakub Rzeźniczak zostali rodzicami. Ich córka jest już na świecie

Paulina i Jakub Rzeźniczak zostali rodzicami. Ich córka jest już na świecie

fot. instagram.com/jakubrzezniczak25/

Reklama
Reklama
placeholder

Paulina Rzeźniczak urodziła. Ona i Jakub Rzeźniczak przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Przypomnijmy, że piłkarz ma już starszą córkę, 6-letnią Inez, która jest owocem jego romansu z Eweliną Taraszkiewicz. W jednym z wywiadów telewizyjnych udzielonym pod koniec grudnia 2023 roku wyznał, że nie chce mieć z nią kontaktu. Stwierdził też, że nie chciałby, żeby dziewczynka poznała młodszą siostrę, kiedy się urodzi.  Celebryta miał również syna Oliwiera ze związku z Magdaleną Stępień. Niestety chłopiec zmarł z powodu guza wątroby, gdy miał rok. Paulina Rzeźniczak została mamą po raz pierwszy. 

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie ujawnili płeć dziecka. Nawiązali do pasji piłkarza >>

Paulina i Jakub Rzeźniczak kilka dni temu powitali na świecie córeczkę

Paulina i Jakub Rzeźniczak pobrali się 2022 roku. We wrześniu 2023 roku potwierdzili informację o ciąży. Oboje byli aktywni e mediach społecznościowych i chętnie dzielili się kadrami z czasu oczekiwania na nowego członka rodziny. Zdradzili, że spodziewają się córeczki. 

18 lutego 2024 roku piłkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o tym, że jego żona urodziła. Zdradził imię dziewczynki i pokazał pierwsze zdjęcia. 

Antoninka 10.02.2024 🩷

Gratulujemy!

Jakub Rzeźniczak jest w szoku, że wyrzucono go z klubu piłkarskiego. 'Sprawą zajmuje się mój prawnik' >>

fot. instagram.com/jakubrzezniczak25/

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama